Tien-Shi И така, ето че реших и аз да направя крачката, която толкова много форумци направиха преди мен. Не..., не бързайте да се радвате, не смятам да се оттеглям. Смятам да създам тема. Тема, която няма да е футболна, но ще позволи и на футболните (и не само) маниаци да се включат. Темата ще е за впечатления в разкази и картинки. Тук сме се събрали толкова много хора от различни краища на земното кълбо, че ще е срамота ако не споделим какво сме видели и преживели по широкия и безкрайно интересен свят.

И така, чуствайте се свободни да слагате снимки (от БГ включително) и да споделяте впечатления по-всяко време.

Tien-Shi И за да дам пример следват снимки от Ю. Корея

Да си призная Сеул и няколко от по-малките градчета които посетих не ме впечатлиха. Това, което ме впечатли бяха храната, “Hello Kitty” културата и строителството на спортни обекти за еднократна употреба. Оставям на снимките да говорят.

В очакване на полета.

Голф клуб не твърде далече от Сеул

Типична къща от средните векове

Много вкусно блюдо от зеле, месо и кимджи преди приготвяне и ....

след това...

Приготвяне на кимджи

Готовият продукт

Дворцовият комплекс

FIFA 2002 stadium

FRENTE ATLETI Тиен Шъ,

Тази тема има бъдеще

За идеята

за снимките

FileWalker Споделям изцяло коментара на Атлети относно идеята на Тиен Ши.

Прилагам снимка от ключов за католиците празник, където става дума за една реликва, от която уж имало само три броя в света: в Мантуа, във Вайнгартен и, разбира се във Ватикана.

FileWalker Ееееееей, голям гол вкара корееца за 2:1! Световна класа, Оли Кан бе безпомощен.

Тиен Ши, ти да не си мача днес, показвайки снимка от стадиона в Сеул?

Tien-Shi Атлети и File,

Благодаря за думите на подкрепа. Надявам се тази тема наистина да бъде прозорец към непознати, но интересни места.

Сега нещо от Камбоджа. Одисей, познати ли са ти тези...?

Анкор Ват...

Tien-Shi И още...

Tien-Shi Файл,

не съм .

Снимките са правени през юни тази година. Корейците въобще не ползват стадиона. Махнали са вратите и събират вход от шантави туристи като мен. Прожектират ти филмче за мачовете на корейците и след това те пускат да се шматкаш наоколо. Стадиона обаче си е супер. Между другото олимпийският стадион също е зарязан по подобен начин. Така и не разбрах защо не ги използват поне за масов спорт.

FRENTE ATLETI Тиен Шъ,

ако идеята ти е снимките да не са само от актуални пътувания, да взема да ре-пост-на и моите снимки от темата ? Хем да дам едно рамо на твоята тема, хем снимките са от тазгодишни мои пътувания, т.е. - не са много стари - от лятото

Редактирано от - FRENTE ATLETI на 19/12/2004 г/ 14:37:46

zilot бе на тез камбоджанските снимки кака Анджелина що я няма
Tien-Shi Атлети, няма ограничения за датата на снимките. Важното е да са авторски.

Зилот,

кака Анжелина беше приключила снимките предишната година. Бара в Сием Рап (дано не бъркам името), където редовно е запивал екипът, има доста снимки и някои нейни вещи.

Luke Skywalker Tien-Shi,

Идеята ти да спретнеш тази тема е страхотна. Предполагам, че много хора има какво да покажат и едновременно с това да изплакнат очи.

Ще започна със снимки от любимото ми място в България. Вероятно всички го знаят и поне веднъж в живота си са изпитали неземната му притегателна сила. Възможно е някъде да се повторят снимки с ТЕМАТА

ulysses

tien-shi,

много добре познати. за съжаление, 90% от впечатлението тук е ограбено от ограниченията на скайфорума. жалко.

бях решил да постна едни страхотни снимки от бг (правени от нон-бг), но това, което се е получило с твоите от камбоджа, ме демотивира.

Tien-Shi Е, не се отказвай толкова лесно. Пробвай, може пък да се получи на задоволително ниво.

Сега е време за сън.

FRENTE ATLETI Добро утро, Тиен Шъ,

следва серия летни ре-пост-ове от темата - някои от тях са кодирани, но адресатите на пост-овете знаят кода

Специално за Владе

*

.... и за Пешко

*

.... иииии .......

.... или просто Натиснете тук

Редактирано от - FRENTE ATLETI на 20/12/2004 г/ 00:37:07

FRENTE ATLETI ... маааалко от Лимасол, Кипър (повече може, но по privacy съображения - толкова)

*

*

FRENTE ATLETI НИКОЗИЯ

Тези снимки са правени с телефон и затова не са от най-качествените като образ. По тази причина, на снимката не се вижда ясно огроооомното знаме на т.нар. Северно кипърска турска република на отсрещната планина (а всъщност, него исках да заснема )...но, при по внимателно вглеждане, може да се открият поне контурите му ... направено е от камИнак и се вижда от де факто всяка точка на Никозия ... подтискащо е за местните хора....

FRENTE ATLETI Японски ресторант в Лимасол. С полукръгова маса около готвача, който приготвя поръчаното от теб пред очите ти .... Ето как:

*

*

*

..... или просто Натиснете тук

П.С. Този готвач, обаче, беше филипинец - най-голямата чуждестранна колония в Кипър (след русите и украинците и малко преди Шриланкийците )

FRENTE ATLETI Е, това вече е самата Япония, или, както я наричат самите японци - Дай Ниппон Тейкокау

*

Нощни снимки на Акихабара - квартал на Токио ... от т.нар. ситуационни кадри .... просто хващаш нещо в движение и го люмтиш на образ....

*

FRENTE ATLETI Работен ден в Токио - снимките са правени от външен асансьор на хотела.

*

FRENTE ATLETI Пак Токио

с рамка

*

същото, но без рамка

*

Да погледнем на Токио отвисоко

*

*

Редактирано от - FRENTE ATLETI на 20/12/2004 г/ 01:05:17

FRENTE ATLETI Утре ще продължа. Със Солун и Сагреш, Португалия ... а, като се замисля, някой ден ще се възвърна към форума само за да излююмтя още някое и друго фото в твоята тема, Тиен Шъ

Редактирано от - FRENTE ATLETI на 20/12/2004 г/ 01:11:39

FRENTE ATLETI Люк,

Да продължим, викам аз

*

П.С. На първите няколко файла им_сложи_по_едно_долно_тире в имената, защото иначе СкайФотоАлбума не ги приема ... или просто не оставяй разстояние между символите в имената на файловете

Редактирано от - FRENTE ATLETI на 20/12/2004 г/ 01:30:55

Luke Skywalker Ох, недоглеждане от моя страна, мислех че съм наясно с това. Сигурно щото ми спи.
FRENTE ATLETI Лека
Luke Skywalker Все пак ще направя нов опит

МОНАКО

перлата на средиземноморието

лека!

Редактирано от - Luke Skywalker на 20/12/2004 г/ 01:54:30

archi Монако а?

а как играеш карти на някоя яхта?

FileWalker Тиен Ши,

а вътре в каменните дворци смее ли някой да влезе или не?

Тези каменни пейзажи на зелен тропически фон ми навяват асоциации за филми като Анаконда, Анаконда 2 и др. и др. Току виж изпълзяла гадината иззад каменните дворци. Бррррррррррррррррррррр, гадост ....

Tien-Shi Файл,

Влизал съм във всеки един от тези на снимката. Част от тях са си действащи. Има си монаси и всички неща нужни за ритуалите. В действителност главният храм Анкор Ват (този с петте кули, виж снимки 5, 6 и 7) е доста запазен. Разположен е на остров и джунглата не го е съсипала както повечето от останалите храмове. Ако си спомняш Лара Крофт също се мотаеше там Снимките с мечовете обаче са правени в различен храм. Виж четвъртата снимка (тази с колоните) Ето тук ти предлагам още една снимка.

Joro Yankov Tien-Shi, за темата!

Ще е срамота ако точно аз не постна изгледи от сакралната столица.

Царевец

Изглед от Света гора

Joro Yankov
Звук и светлина

Историята на богоспасната столица Търновград, разказана с феерия от светлини и музика. Спектакъл, който трябва да бъде видян от всеки поне веднъж.

Редактирано от - Joro Yankov на 20/12/2004 г/ 11:24:51

BatJoro А това е той - Пловдив

Червеният цвят + жълтото в центъра се дължи на Торсида Пловдив и Бултрасите. Локомангите са там някъде в тъмното.

Редактирано от - BatJoro на 20/12/2004 г/ 12:53:07

многоникото

бат жоро, познаваш ли това?

vlade Това ми го прати един чех от Англия

Уви - точно това не влезе

многоникото

горната снимка, подозирам, е поздрав към мен. мерси. весели празници и на теб.

vlade Нееее, просто е... хубава Не гледах мача (мамицата им на BBT!! Някой знае ли що ни го извъртяха тоя номер?) и ся рова за снимки
многоникото

ето ти снимки:

Натиснете тук

Arseopterix Нюкасъл загубили ли са мача?

а Барош левитация ли демонстрира

vlade
cattle_ripper a видео?

бе тия в англия нямат ли си фрий сървъри? ш'тряя ги питам в месиджборда.

cattle_ripper Натиснете тук

може да го сваля тия дни мачлето.

vlade cattle,

а кога отваря / затваря трансферния прозорец като дати? Гледам програмата, предстоят два сравнително лесни мача - с Уест Бром (навънка) и Саутхямптън (home), после за жалост идват челски, после пак лесен - Норич и после на 15.01 - Добре ще поне за тогава да имаме още един нападател. Мойте уважения към Мелър, но малко ми напомня на Хески понякога.

cattle_ripper Май от 01 януари, за Мелър съм съгласен .. не е лош, но ни трябва world class striker ... Berbatov
zilot кво ви е направил Бербатов че му мислите злото - да го пращате на острова
D.Nikolov Жоре (не батката а Янков), това Тurnoff града Велики ли е?
Tien-Shi Гледам нещо сте се разбъбрили тука. Не говорете, а слагайте снимки. Как беше там... разкази в картинки.
Tien-Shi И така, сегинка малко атмосфера от южното полукълбо.

остров Бали

Разположен е на един хвърлей източно от остров Ява. Виждайки контурите му за първи път ми заприлича на обезглавен бройлер застанал на един крак.

Острова е прекрасен, надарен с планини, буйни реки с чудесни условия за рафтинг, разнообразен растителен и животински свят.

От моя гледна точка бих разделил острова на три категории.

Категория 1: За любители на природата без големи изисквания за настаняване в луксозни хотели или бунгала.

В тази категория попада северната част, където човек може да си прекара страхотна ваканция сред природата.

Категория 2: За любители на силните усещания със сравнително ограничен бюджет.

В тази категория попада южната част на острова малко навътре от крайбрежието. Туристическият бизнес е превърнал тази част на Бали (около Денпасар) в нещо, което прилича на нашите пренаселени курорти пълни с туристи отдали се на почивка, включваща активна употреба на трева, жени, мъже и т.н.

Категория 3: За любители на луксозни хотели и съответното обслужване.

В тази категория попадат доста малки вилни селища със самостоятелен плаж и страхотни условия за почивка без да напускате границите на района. Ако не се заблуждавам разположени са по границите на крачето и са скъпи не само по българските стандарти.

За тези които могат да си го позволят препоръчвам категория 3.

Сега малко снимки от острова...

- крайбрежието

- разходка по плажа със семейството

- човек не е нужно да работи, храната си виси по дърветата

... и от едно не лошо местенце от категория 3

Редактирано от - Tien-Shi на 21/12/2004 г/ 07:04:25

FileWalker А в коя от трите категории на остров Бали гръмнаха бомбата преди две години ?
Tien-Shi Мисля, че беше в един бар в Кута. Пада се втората категория.
Luke Skywalker

САН СЕБАСТИАН

в страната на баските

D.Nikolov Тиен Ши, а къде се пада вилата на М. Балев?? Нали на него е кръстен острова?
Arseopterix e, бали му майката
.

ulysses

небесни, весели празници (макар да знам, че до големите там има още време).

свих долната снимка от фотоалбума на скайфорума. това ми е любимият софийски лъв.

Luke Skywalker

ВЕНЕЦИЯ

италианското чудо- град със 150 канала и 400 моста

Luke Skywalker

ВИРДЖИНИЯ БИЙЧ, VA

neptune's festival- sand sculptures

borislavG Merry Christmas!!!!!

ВАНЧЕ МИХАЙЛОВ Горна Джамайка, моето любимо място

.
Мадрас

Maddampegama, Шри Ланка

Свет Tien-Shi,

А аз каква категория туристи е онова островче, намиращо се под клоаката на обезглавения еднокрак бройлер?

Tien-Shi Свет,

Островчето не е нито една от категориите. Превърнато е в база за гмуркане. Има малко селище на него и хората се занимават с туризъм и отглеждане на водорасли. Общо взето нищо интересно.

Ето тази снимка е от там.

Точка, кофти работа с това земетресение и последиците от него. Аз бях в KL по това време и там усетих труса, за радост града е далеч от морето и проблеми с водната стихия нямаше.

BatJoro Аз пък получих картичка за Рождество Христово от дъщерята

Лицето на картичката

Надписа вътре (виж: послеписа ! )

Tien-Shi Весели Новогодишни Празници на всички!!!

Догодина очаквайте снимки от Куала Лумпур.

Peshko Тиен Шъ и на теб Весело изкарване и внимавай с вълничките

Там ли отиваш Натиснете тук?

Ми то почти в епицентъра Натиснете тук

Стискаме палци ]

Редактирано от - Peshko на 30/12/2004 г/ 11:22:25

Peshko Тиен Шъ, прощавай за моята разсеяност, ама нали съм си писател, а не читател и съм пропуснал, че ти вече си бил там

Важното е, че си жив и здрав

Luke Skywalker

новата 2005-a година в

ПРАГА

borislavG Първо искам да кажа на Tien-Shi че много се радвам че всичко около него е минало без проблем.По време на трагедията бях на почивка във Флорида и когато разбрах се сетих че е в този район , но не предполагах че е бил толкова близо.

Еваларка и на Люк за снимките от Монте Карло и Прага.

Направих снимки от Флорида специално за форума, но кога ще намеря време да ги постна и аз не знам.

borislavG Ето и снимките които направих за форума от Атланта където бяхме при приятели за коледа и след това продължихме за Флорида.

borislavG

Залата на Хоукс.

Редактирано от - borislavG на 07/1/2005 г/ 02:07:39

borislavG Музеят на Кока Кола:

и централата на СНН

borislavG Олимпийския Парк в Атланта.....ясно се вижда от кой отбор е Пиер де Кубертен:

паметник с имената на всички олимпийски шампиони от Атланта '96, с молива е посочено името на Стефка костадинова:

Luke Skywalker

още новогодишни снимки от

ПРАГА

Редактирано от - Luke Skywalker на 07/1/2005 г/ 03:06:02

borislavG От Орландо няма да поствам снимки с палми, нито от Дисни и Юниверсъл студио, не ми бяха интересни но ги обиколих заради други.

Все пак в един от дните отскочихме до базата на НАСА в Кейп Канаверал, което си заслужава да се види:

borislavG От тук се изстрелват совалките, за съжаление по-близо не пускат.

borislavG Аполо

Редактирано от - borislavG на 07/1/2005 г/ 04:47:38

borislavG Първата Совалка

това го забравих какво беше точно но щом е снимано.....

Dinko Боре,

много здрави снимки

D.Nikolov наБоре!!!!! Стефка Костадинова. А онуй дето си го снимал а не знаеш какво е, аз се сещам....ъъъъ.....джапанки.
D.Nikolov Аааа, да. И не само че е Олимпийска шампионка ами е от БОТЕВ ПЛОВДИВ. От "джапанките" до върха на прическата си.

А онуй "скеле" дето казваш че от него се изстрелват совалките- по точно е да се каже "някога се изстрелваха совалки".

reminder ранобудник
ВАНЧЕ МИХАЙЛОВ Прага да , пумиината яма Америка тц НЕ
Орландо Люк,

завиждам ти, ама завистливо ти завиждам за Прага

.

Тиен,

би ли пейстнал снимките от първа страница със сегашна дата

Luke Skywalker Ех, Орли, братче! Няма друг такъв град като Прага- тук се подписвам и с двете си ръце!!!

Ако изключим, разбира се, Меричлери, Опака, Тутракан, Ардино и Трън.

borislavG Деди очакваше се да направиш коментар, да си върнеш за чорапките един вид.Не го взимай толкова навътре, не съм искал да те обидя....важното е майтап да става......колкото до "К" то съвсем неволно съм допуснал правописна грешка, а за скелето.....еби му мамата, поне на нас ни казаха че от там се изстрелват совалките, даже има трибуни на мястото откъдето правихме снимките и постоянни кабини на големите ТВ канали, ако мен са ме излъгали и аз те лъжа, но не ми е толкова важно и не искам да влизам в дискусий на тази тема, това съм видял, това съм снимал, нали такава е идеята за снимките по принцип.Не съм искал да противопоставям ЮС на други държави или градове както са го разбрали някой селяци от форума за които грозгето винаги ще бъде кисело.
D.Nikolov наБоре, заеби ги тези селяци. Глей ся, не съм искал да си връщам за нищо, просто изразих мнение относно снимките ти. Он'ва дъъългото нящо сега се сещам че е бойлер, а скелето не е ползвано по предназначение поне 3-4?? години и кой знае дали някога ще бъде използвано.
Luke Skywalker

ботаническата градина в

НОРФОЛК, VA

ATLETICO DE MADRID
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ФОРУМЦИ !!!

И, ВИЕ СИ ЗНАЕТЕ - ЦЯЛ ЖИВОТ ДА ЖИВЕЕТЕ. ПРИ ТОВА - ДОБРЕ ДА ГО ПРАВИТЕ

(е, поне по-голямата част от вас )

ATLETICO DE MADRID КОНКРЕТНАТА ПРИЧИНА ДА СЕ МЕРНА Е В ТОЗИ МОЙ ПОСТИНГ ОТПРЕДИ 20-ИНА ДЕНА.

FRENTE ATLETI

[Златен]

от Cyprus

Общо мнения: 639

Утре ще продължа. Със Солун и Сагреш, Португалия ... а, като се замисля, някой ден ще се възвърна към форума само за да излююмтя още някое и друго фото в твоята тема, Тиен Шъ

Редактирано от - FRENTE ATLETI на 20/12/2004 г/ 01:11:39

Създадено: 20.12.2004 г. 01:07:47

Така, че, само минавам - зарадди брилянтната идея на ТиенШъ . Смея да твърдя, че и аз имам известен принос в създаването на темата на Тиен Шъ (заради окуражаването на пост-ване на снимки още в темата ... като това беше подкрепено от Кръстника, Фина, Тиен Шъ ...а ето, че се стигна и до идеята на Тиен Шъ) ...и до моите пресни-пресни снимкове, които са от Северен Кипър ....

ATLETICO DE MADRID
ФАМАГУСТА

СЕВЕРЕН КИПЪР, НАЧАЛОТО НА ЯНУАРИ 2005

Със сигурност съм един от малкото чужденци, които са посещавали Северен Кипър, откакто границата между Свободен Кипър и Севера беше отворена преди две години.

*

Впечатленията са страхотни. В момента, в който напуснеш Република Кипър влизаш в т.нар. Северно Кипърска Турска Република (призната само от Анкара). С влизането веднага забравяш за високия стандарт на Южен Кипър и се потапяш в тъжната, подтискаща и, на моменти стряскаща атмосфера - бедно, сиво, запуснато, но с някои страхотни неща. Едно от тях е природата. Друго са старите венециански постройки, а третото - два от трите града, които посетих.

*

Първият е Фамагуста....

ATLETICO DE MADRID Названието "Фамагуста" е английско. На гръцки градът се нарича "Амохостос" - в груб превод - такъв, който е върху върху пясък. И наистина, плажовете там са уникални, но ... виж снимките по-долу.

*

На турски името на града е Газимагуза (не се смей )

*

Интересното е, че градът (това е древен град), та, интересното е, че градът е разделен на две части - във и извън крепостта. Акцентирам вашето внимание на този, който е извън крепостта - така нареченият ПРИЗРАЧЕН ГРАД (GHOST CITY). Напълно изоставени постройки по протежението на целия залив. Там, където трябва да има лукс, фън, пари и забавление, от повоче от 30 години има хотелски и други сгради, които стоят без прозорци, без врати, без хора, без нищо ... просто си стоят... Ето няколко гледки

bloody wanker bot, здрасти, за много години
ATLETICO DE MADRID Снимките са правени с телефон и са съобразени с privacy принципите ми за участие във форума. Затова, няма да бъдат постнати всички, които съм направил.

*

Това е гледка от единствения функциниращ хотел. Всички сгради, които се виждат по протежение на залива са И-ЗОС-ТА-ВЕ-НИ ... с ГОДИНИ. В далечината е Протарас - в Свободен Кипър.

*

*

ATLETICO DE MADRID Снимането не е от най-спокойните неща в Северен Кипър. Все имаш чувството, че ще дойде някой мюдюрин и ще те вземе за шпионин.... Както и да е - престраших се и се люмнах по плажната ивица, която обаче на 100-ия метър е преградена с бодлива тел и навлизането по-натътък е строго забранено. Тази снимка направих на самата бодлива тел - на около 20 метра от мюдюрите (а така ми се щеше да хвана и текста на забраната - защото беше написан само на гръцки !!!???! )

*

Ето телта

ATLETICO DE MADRID Ето така изглеждат сградите в това райско място (ако обърнете внимание, ще видите надписа "хотел" - тъжно и подтискащо

ATLETICO DE MADRID ... а това е входа откъм единствения функциониращ хотел в Ghost City (собственикът обаче е грък ) .... До турското знаме се вижда знамето на т.нар. Северно Кипърска Турска Република ... редом със знамената на някои западни държави ....

На Ванчо брат му Atleti, добре дошЕл за много години
ATLETICO DE MADRID Повече за Фамагуста - при следващата ни среща А сега е ред на

КИРЕНИЯ
[/g reen]

Северен Кипър, началото на януари 2005. Турците наричат града Джирне (там бутнах един калник на една кола на един паркинг и замалко да ни изпоарестуват ). За това - друг път, а сега - малко от чудноватото пристанище на Кирения - изключително малко, кокетно и уютно - на гръцки се нарича "то лиманаки" - пристанищенцето

*

Ето, разбиииш....

*

ATLETICO DE MADRID Брате на Ванчо,

добре заварил и ЗА МНОГО ГОДИНИ .

*

А самият Ванчо къде е?

zilot как пита все едно не знае че го е тикнал у панделата
cattle_ripper а нима bot-ко не знае къде е ванчо?
ATLETICO DE MADRID Тук леко навлизам във водата - по някакво нещо като понтон или незнам какво беше, но не се чувствах много стабилно, стъпил върху него ... и понеже правих и видео в една ръка телефона, а в друга камера...и за да няма "на две строшена" или филма "плясъци", ходех като моряк - яко разкрачен и леко приклекнал ...никой не ми се присмя ...може би защото хората бяха поуплашени от такава позиция - две вдигнати ръце, които снимат наляво надясно, а человека - приклекнал се придвижва по понтончето, което се клати ....

*

Това е снимано от кея - здраво стъпил на земята

Arseopterix а какво стана с FRENTE ?
ATLETICO DE MADRID Гледка от крайбрежната улица на Кирения (по-навътре в града не посмях да вляза - предразсъдъци )

Крайбрежната улица по нищо не прилича на гръцките "паралии" - по-скоро - на крайбрежни улици в Турция.

*

Това е залезче в Кирения

ATLETICO DE MADRID Сега ги люмвам в темата - в името на традицията и пак ви адиос-вам След време, ако е рекъл Господ, пак ще захраня темата на Тиен Шъ с интересантни снимки от интересантни неща.

*

Аз съм Френте, Княжко

Arseopterix
getis volunteer
Poncho Добре дошъл и довиждане

Ех, само ако знаеш каква качествена параноя изтърваш...

ATLETICO DE MADRID До скоро, Пончо

*

Всичко, свързано с параноята ми е известно още преди да е написано във форума ...Но, прилагателното "качествена" ме хвърля в див и необуздан смут Защото, сам знаеш, във форума има качество, но пък то не е параноично и обратното

*

Както и да е - чужди проблеми

*

Всичко НАЙ- и, твоите желания са мои пожелания за 2005, Пончо

The3pointър За много години Атлети!

И на останалите с които така или иначе не сме се засичали...

повелителят на пустините не е параноя, poncho.

по-скоро някои са решили да си поиграят на неуловимите отмъстители.

ivio Турците наричат града Джирне (там бутнах един калник на една кола на един паркинг и замалко да ни изпоарестуват

не може да не забележи човек, факта, че един е виновен, НО всички ще пострадат , но жалко все пак, че не са го направили, сега щеше на изпраща снимки с "оранжев каданс"

между впрочем, защо от Еспаня се прехвърли в Кипрус да береш портокали, така както си тръгнал ще стигнеш и до Анадола

Редактирано от - ivio на 17/1/2005 г/ 08:48:30

ATLETICO DE MADRID За много години, Майсторе на тройките

*

Тиен Шъ,

май не ти се занимава с тази тема ?

*

.... мерси, подобно, Ивчо

The3pointър приятно ми е да те срещна, ...надявам се не за последно
Arseopterix тук нямаше ли снимки?
ATLETICO DE MADRID Same here, Master

Ш'наминавам отвреме навреме

Как е хавата

The3pointър всичко е ок... ... непоправим оптимист съм
ATLETICO DE MADRID

Така трябва

The3pointър ъхъм...
ATLETICO DE MADRID Майсторе,

ако не е тайна - ти си в Москва, нали ?

The3pointър не е
ATLETICO DE MADRID Едно свежо поздравче, тогава.

Rammstein - Moskau

с Припева -

Москва - раз-два-три

Москва - посмотри

пионеры там идут

песни Ленину поют

The3pointър Rammstein

Редактирано от - The3pointър на 21/1/2005 г/ 17:08:28

ВАНЧЕ МИХАЙЛОВ
ATLETICO DE MADRID Или пък ....

Ойро ливин ин ан Америка, Кока кола, уонъдрбра

Ра-ра-ра-рамщайн

The3pointър Нали темата е за снимки, та и аз...

The3pointър
The3pointър

The3pointър
Tien-Shi Ванче,

съжалявам, но снимки като тази не са за тук, те си имат специална тема. Не го приемай лично, моля те.

Атлети,

занимава ми се, но до първата седмица на февруари, нямам почти никакво време. Приготвил съм доста материал от Тайван и Малайзия, но ще го пусна около средата на месеца.

Надявам се да се засечем скоро.

Dinko Rammstein

Тия ме кефят

fisherman’s tackle Понеже нещо ме изби на носталгия ще пусна малко снимки от това което нащраках това лято в България.

fisherman’s tackle

Редактирано от - fisherman’s tackle на 24/1/2005 г/ 17:51:14

fisherman’s tackle тези две снимки са с цел да видите всъщност при какво осветление съм ги правил предишните, и част от следващите снимки...

предполагам няма нужда да казвам къде са правени снимките

fisherman’s tackle много приятно местенце със също толкова добра кухня... препоръчвам...

fisherman’s tackle Тук малко "родни" чукари...

Редактирано от - fisherman’s tackle на 24/1/2005 г/ 17:44:57

fisherman’s tackle Географически, това място е 20-ина километра по на север от предишните две...

Редактирано от - fisherman’s tackle на 24/1/2005 г/ 17:46:22

fisherman’s tackle на първата снимка, това кое съм снимал не е водата Нужно е по-голямо разрешение за да се види...

Редактирано от - fisherman’s tackle на 24/1/2005 г/ 17:25:27

fisherman’s tackle по тия места е минала голяма част от ... както и да е

Намира се на още 20-ина км. по на север

Редактирано от - fisherman’s tackle на 24/1/2005 г/ 17:42:50

fisherman’s tackle Една по-вкусна снимка... казва се "Циганска тава"... ако се не лъжа. Заведението е "Щастливеца", ако отново се не лъжа, Янков може да подтвърди или обори... намира се срещу "Халите"... Доколкото разбрах е доста посещавано, поне ние си намерихме доста трудно място. ... взеха да ми къркорят червата... не трябваше да си спомням...

fisherman’s tackle може би малко нескромно, но това е резултата от последните ми час и половина рибарлък в България за 2004 година ...

удивително е какъв резултат могат да дадат няколко шепи бели червеи когато по принцип "не кълве"... за жалост първите 2 броя се измъкнаха с фините ми такъми, които бяха заменени на нещо по-грубо, но и по-резултатно

Редактирано от - fisherman’s tackle на 24/1/2005 г/ 17:58:43

Luke Skywalker Ето няколко снимки от югозападна България- уютно местенце, където виното никога не свършва, и за което толкова много се говори в този форум.

МЕЛНИК[ /size=2]

Joro Yankov Фишър, бъркам ли или това на първите три снимки е Килифаревския манастир?
Fisher™ Бъркаш... малко по на юг е

Първите снимки са от Боженци, много приятно и тихо място. Последните снимки си ги познал вярвам

fisherman’s tackle Jedi

хубави снимки... само не можах да позная марката, модела и годината на производство на пикапа

Редактирано от - fisherman’s tackle на 25/1/2005 г/ 15:29:18

borislavG Къде сте били забатачили хубавата тема пък имало чудесни нови снимки.

на всички.

borislavG Ойро ливин ин ан Америка, Кока кола, уонъдрбра

Рамщайн....тези и мен ме кефят

А кой е Ойро .....ако разберем кой е Ойро ще разберем и смисъла на песента.....та кой е Ойро?

James Bot
Joro Yankov
Една по-вкусна снимка... казва се "Циганска тава"... ако се не лъжа. Заведението е "Щастливеца", ако отново се не лъжа, Янков може да подтвърди или обори.

Фишър, едва се га го видях това. Наистина е Щастливеца, но честно казано си се набил в кофти кръчма. Следващия път посети другия щастливец - намира се под Хеброс банк, и "Его" - от пощата в посока халите от дясната страна, навремето там беше култовия хоремаг "Бялата мечка", не може да не го знаеш.

Poncho "Бялата мечка"

само от спомена започва да ме боли главата

Joro Yankov

Образно казано там ми беше пилингурския прощъпулник. Еееееех, спомени.

Fisher™

Peshko Здрасти рибарю със златно кошче, как е в Белокаменная Май бая снежец е валнало, но за сметка на това е и бая бахърец
Fisher™ хмм... по-скоро Белоснежная
Peshko

фен на ливърпул от гората, изразяващ бурна радост при среща с пешко

Редактирано от - Peshko на 29/1/2005 г/ 00:38:47

Peshko любимото ми място за отдих в градинката

Редактирано от - Peshko на 29/1/2005 г/ 01:24:41

Peshko

деЦки магазин ШТЪРКЕЛ [/b]

Peshko

кой е този остров, как се казва и от къде е сниман?

джокер - сниман е от кръчма

ре-джокер - как се казва кръчмата?

Peshko

залез в Созопол

Peshko

куче на известен човек

Peshko И накрая нещо много грозно от Москва, изплякано зад БГ амбасада

всички снимки са правени с мобилен телефон, затова има какво да се желае в качеството

лека нощ

Редактирано от - Peshko на 29/1/2005 г/ 01:27:51

Fisher™
Peshko ти що не спиш уа
Peshko това Битцевский парк ли е?
Fisher™ следя те
Peshko рибар шпионин

аз съм

Fisher™ лека
:))) Малко снимки и от мен
:)))
borislavG Къде са тези снимки правени? .....давайте малко инфо .
ATLETICO DE MADRID Ни хао, Тиен Шъ

П.С. .... "кръвта" от прясно обезглавена пред теб змия е много гаден деликатес ... ти опитвал ли си ?

Tien-Shi Здрасти Атлети,

Не съм опитвал таквиз екзотични неща. На теб хареса ли ти?

James Bot
:))) Боре, снимките са от Кресненнско ханче, Сандански н м.Попина лъка.
voodo На въпроса на Пешко - това трябва да е острова срещу Созопол(май Св. Иван се казваше), сниман от Воденицата.

Но тия хуйове в Москва са голяма отврат, знам го посолския комплекс, но преди да се появи тоя кич зад тях.

Корейците там ли са още?

Вас Пеше, макар и със закъснение - островът е Св. Иван, а си седял на терасата на "Вятърната мелница" или както там се казваше...

Ма си и естет!

ATLETICO DE MADRID Тиен Шъ,

НЕ ! Имам интуиция и донякъде дипломатичност, та съумях да си остана само с отвратителното впечатление, като лИбезно отказах "високата чест" (така го нарекоха )

*

Давай снимките, щото и аз имам още

James Bot
Joro Yankov Вас, не е "Вятърната мелница" - не нея май няма такива каменни сводове към морето, ако се не лъжа. Дали не е съседното кръчме...."Панорама" или как точно се казваше.

Пешко ще каже кой е прав.

Вас Жоре,

може и да бъркам името, но съм сигурен, че мислим за едно и също кръчме - младостта ми мина в този тараф (Атия, с. Черноморец, Червенка, Созопол)!

Бе хубави спомени - както пееше покойният Жоро Минчев, " ...минаха години рок-енд-ролът не умря..."!

Joro Yankov Атия, Червенка.... ако по пътя на логиката съм стигнал до правилните изводи мога да кажа само едно, Вас -
Peshko ееееее разкрихте ме, ама почти вие сте истински Джемс Бот-ове

Острова е Свети Иван и кръчмата се казва Панорама "Свети Иван"

Воденицата много не ми понася щото е тип "Балкантурист", макар че не е лоша куФнята и обстановката, ама като започват да водят по три синджира роби автобуса туристи става голям калабалък, аз обичам по спокойни кръчми

Peshko Жоре ти си прав - нищо, че в момента със сигурност седиш

Вас, мога само да изкажа одобрение за Вас

voodo, там са корейците, ама вече почти са се продали на капиталистите - дадоха голяма част от посолството си на фирма за продажба на коли

а преди си садяха домати, пък и сутрин ги изкарваха на физзарядка

не се майтапя, това са лични наблюдения от блока на посолството

Редактирано от - Peshko на 04/2/2005 г/ 02:19:41

James Bot
ivio Острова е Свети Иван

а преди много години, Пешко това е било полуостров!

ако някой от вас гмурка може да преброди дестинацията между пристанището и острова, казват, че при малко късмет можеш и сега да си намериш някоя антика!

а за "Вятърната мелница" само от мен!

Вас Жоре, поздравления - ти си победител! По мое време тази кръчма "Панорама" като че ли я нямаше (ма може и да бъркам)...

Иначе изводите ти са напълно правилни... !

Ивчо, за о-в Св. Иван (а малкият до него се казва Петър) си прав - има едно местенце в провлака между двата острова, където дълбочината в зависимост от вълната и вятъра понякога стига само около 60 см - там сме намирали с морските стари монети, а веднъж и една амфора (за съжаление празна )!

Абе, готени местенца; за съжаление не съм бил там вече 15 години!

James Bot
ATLETICO DE MADRID Австрия, на път за Виена, началото на 2005

*

ЗамИк во Австрия (име не знам, просто ме впечатли)

KRASSIE-Again Яко, майна!

Това, което искам да кажа е, че и темата, и домоментното съдържание на пространството тук ме изкефиха отвсякъде.

'Айде, слагайте още! Не се ослушвайте...

Tien-Shi Джи Ниен Куай Лъ!!!

И така, по средата на новогодишната почивка идва време за нови снимки и от мен. През изминалите месеци календарът ми беше доста натоварен, за моя радост обаче имах достатъчно време за релаксиращи пътувания по света и у нас.

Следва цикъл от снимки направени в Малайзия и Тайван. Няколко думи за тях.

Малайзия

Горещо. Много горещо. А, и влажно. Не е чудно, разбира се, все пак си е Малайзия е екваториална държава. Чувал бях, че Куала Лумпур е като Сингапур, но по-евтин и разнообразен. Е, след като посетих и двете места, личното ми мнение е доста по-различно. Сингапур си е поне класа отгоре в почти всяко едно отношение. Но, да се върнем към Куала Лумпур.

Градът предлага разнообразни забавления, туристически залъгалки и приятна кухня (там опитах най-вкусно приготвеното пиле с билки). Придвижването е сравнително лесно, метромрежана е развита, таксита има на всяка крачка. Таксиметровите шофьори са с преобладаващ тъмен цвят на кожата и надуват таксата при появата на туристи. Все пак не е болка за умиране, тъй като цените са ниски. 50% от почти нищо си и същото нищо. Разходките по улиците са си изпитание, най-вече поради страшно хаотичния трафик. Ако човек реши, че разните му там кули, исторически сгради и шопинг турове не го интересуват, то той може да насочи вниманието си към разкошните парковете около централната част на града. Изградени са с много вкус и предлагат чудесна гледка и условия за рязходки. Близко до централната джамия се намира невероятно богат парк за птици, самите обитатели се разхождат сред посетителите и при желание можеш да им предложиш банан. Внимание! Маймуни също се навъртат наоколо, а те както знаем са доста крадливи, щом става дума за лакомства.

Сега по същество.

Кулите близнаци снимани от ТВ кулата.

Кулите пред нощта.

Същите дневно време.

Пространството пред кулите снимано от моста, който ги свързва.

Опашка за билети. Броят на посетителите за ден е ограничен. Желаещите да се изкачат до моста (41 етаж) се редят на опашка, която към 8 часа вече има впечатляващи размери. Тази снимка е направето малко преди 7 часа.

Телевизионната кула денем и нощем.

Tien-Shi Сега малко исторически сгради, наследство от британското управление.

Сградата на върховният съд.

Централната железопътна гара.

Джамията.

Няколко снимки от улиците на града.

Tien-Shi Снимки и от парка за птици.

Tien-Shi Тайван

Този остров е прекрасен пример за съзидателната и разрушителната сила на природата и последствията от това. Планинската верига (резултат от непрекъснатата сеизмична активност), издигаща се в източната част на острова до почти 4000 метра височина, го разделя на две доста различни половини по отношение на климата. Източната част е влажна и хладна, подвластна на влиянието на Тихият океан. Западната част пък е гореща и относително суха. Местата, снимки на които поствам сега, са разположени от западната част на планината в централен Тайван.

Разделям снимките в две части. Първата е от Shitou, втората е от Sun-Moon Lake.

Китайска котка-пазач.

Човек, ако става и в 6 часа за да изкачва планините, може да види и такива неща.

Това е чаено поле в планината на около 2000 метра надморска височина.

Tien-Shi Sun-Moon Lake:

Снимка от малък остров насред езерото.

Живот сред природата.

Място за риболов. Наемаш накоя от тези плаващи къщурки и нямаш грижи.

fisherman’s tackle
James Bot
Анонимен199

шин ниен куай ло и на теб!

James Bot
KRASSIE-Again Отново внасям в писмен вид удоволствието си от поместените тук информации и снимки. Браво, бели хора, потвърждавам - чудесна идея и добро развитие! И понеже в определени ситуации си падам малко ненаситник - чакам да добавите още...

Tien-Shi Атлети,

давай снимките.

OLIVES DE TANGER Атлети,

давай снимки, а ако нямаш, можеш да си копнеш от сайта на as.com

borislavG Вчера посетих Ауто шоуто в Чикаго, много коли, много народ, но веднага минавам по същество.

Новата М5, за пръв път на живо, това за което най-вече бях отишъл.

----------------------------------------- ----------------------------------------- -----

----------------------------------------- ----------------------------------------- -

снимките са постнати със съдействието на Rippera

borislavG
borislavG SLR-тук вече става въпрос за много пари.

----------------------------------------- -----------------

cattle_ripper Колко много (за СЛР-а де) ?

Оня Форд дет ще го пуснеш след малко е неква турбогъзария

Как се казва? Сигурно е само прототип засега?

borislavG Ferrari-F430

borislavG Ето го FORD-а, наистина е само прототип и такива коли обикновено се появават след доста години или изобщо не виждат бял свят, но че е гъзария спор няма:

----------------------------------------- --

borislavG Корвета си е Корвет:

borislavG Без Марселагото не може да минем:

----------------------------------------- -------------------------------

Това е новия JEEP, който не е прототип и ще бъде пуснат в серийно производство:

----------------------------------------- ------

border=0 id=img>

borislavG Ей тази чернокоска питаше за Гъчо и Ванчето

----------------------------------

А тази русата за Рейдж:

borislavG На всеки от щандовете посетителите получават сувенири като химикалки, колички и какво ли не, обаче от "Меркюри" избиха рибата като всеки посетил техния щанд получаваше безплатна баскетболна топка с подпис на място от ето този баскетболист на "ЧИКАГО БУЛС", обаче му забравих името, нали не се интересувам от баскет....първото му име беше Андрей...фамилията някаква Литовска , но както и да е, ние разбира се взехме 3 топки.

cattle_ripper Аре, и аз да пусна неколко снимки, да си начеша крастата. Малко кофти изпълнение, ама такивИ са ни възможностите, кво са праи.

*

*

cattle_ripper Борко, въпреки че се пиша фен на говедата не съм 100 % сигурен дали е той, но мисля, че е Андрес Ночиони, аржентинец е.
Arseopterix Форд-а е мноооооого як. само дето не е с правилната боя

дори и Ферари-то ми хареса

.

как мислите? дали фабрично ги продават с акумулатори, или?

borislavG ripper, точно той е.....е сега питах някои, които са се постарали да запомнят.
Tien-Shi Боре, яки снимки.

Давай още.

Tien-Shi Рипър, пусни инфо за снимките.

Такива са възможностите в снимането или сканирането?

Dinko Малеййй

Яки машинки

Fisher™ Браво Боре Ако не донесеш по една от топките... абе няма значение.

Да взема тия дни и аз да пусна малко коли - но ретро, ако Tien-Shi няма нищо против разбира се

Tien-Shi Ако ти си майстор на снимките, давай. Ако ли не, тогава само уникални автомобили моля.
Fisher™ по рукам

P.S. Just for a record. Пост № 222 в темата и № 444 за никът Fisher™

Редактирано от - Fisher™ на 16/2/2005 г/ 13:24:09

Fisher™ Ще започнем малко по от далече ... ъъъ... с : "улочки московские, ..., улочки мои" ...пропуска е умишлен, щото не са тези от песента

Посленото ми е трудно да го нарека "улочка"

Fisher™ Мястото на "събитието" се намира точно зад този строеж, който всъщност е бъдещото Moscow City

P.S. Снимките са правени в движение

Редактирано от - Fisher™ на 16/2/2005 г/ 15:05:09

Орландо
А ТАКА СЕ ПРАЗНУВА ТРИФОН ЗАРЕЗАН

Fisher™ Не запомних производителя, но е от региона (ако се не лъжа) на Tien-Shi

Fisher™ Сега малко и "отечественият автопром"

Първото творение имаме честта да го наблюдаваме и по улиците live

Това е концепт-кар на базата на Форд от 50-те години... докато предишното е сериен екземпляр. И моля без ехидни усмивчици

Последното е "современный внедорожник" от същият производител. Държа да отбележа, че базата се отличава от тази на предишните два. Всъщност качествата му на всъдеход са неоспорими... поне докато не е в сервиза. Кой шуми в залата?!

Fisher™ Дойде ред и на обещаното ретро:

Fisher™

Един специален поздрав за Борко... това ще да е прародителят на новото М5

P.S. Имам леки съмнения относно автентичността на цвета , но другото е ориджинъл

Fisher™

Малко класика от родината на истинските спортни коли

P.S. За съжаление цветът не е прочутият british racing

Fisher™ За да не се отплесваме продължаваме със същият производител

BatJoro г-н Фишер,

SAIPA са иранска фирма , която сглобява френски коли.

Societe Annonyme Iranian De production Automobile Citroen

Към края на комуниСкото иго и секунди преди на демокрацията , внасяха в НРБългария "Рено 5" Сайпа , които станаха печално известни с липсата на парно.

Fisher™

Така и така сме на островна вълна, защо да спираме до тук

getis BatJoro

липсата на парно е проблем на купувача, а не на продавача

За какво им е парно при положение че там е топличко

Както в Саудитска арабия и Кувейт, а до колкото знам и в ОАЕ е забранено внасянето на коли без климатик(за парно нищо не пише ) така и в БГ трябва да се забрани внасянето на коли без парно

Fisher™ Възможно е БатЖоро, наистина не им обърнах внимание, доколкото разбрах основният им бизнес (поне в Русия) е изработка на предни табла за различни фирми. Представяхя и тези две коли за изучаване на потребителският интерес. Значи не са от региона Tien-Shi (ако отново не се лъжа )
Fisher™ Да отдадем дължимото и на немските автопроизводители

Fisher™

марката не я запомних

Fisher™ Италия ...

Peshko Fisher,

много мъ кефи надписа на мястото за номер на Ролса МОЛОТОВ ГАРАЖ С тия шега не бива, сигур англиското возило е заредено до горе с МОЛОТОВ КОКТЕЙЛ , а драйвъра джока това

Fisher™

Два двуколесни представителя на автосемейството

Fisher™ Багажника беше заключен, така, че това са само домисли, иначе казано мръсни инсинуации Но от друга страна, щом го държи заключен, не му е чиста работата...
Fisher™

Няма как да подминем и един 100% класически янки

Fisher™

Нещо и за Жоро Янков, макар и да не е нито ретро, нито TDi (точно тази)

Редактирано от - Fisher™ на 16/2/2005 г/ 16:23:03

Fisher™

И себе си да уважа

Fisher™

"ЛАДА Революшън"

P.S. Вече дори има и състезателна серия "ЛАДА-Революшн"

Редактирано от - Fisher™ на 16/2/2005 г/ 16:31:59

ATLETICO DE MADRID Жива е тази тема, жива ееее

*

Ето, в контекста на последните снимкове, които пост-вате, нещо не толкова ново - от миналото лято в Париж, щата Франция - провинция на Испания

Който от форумци пръв си купи тази машинка, ш'го черпя (то, аслъ, май той ще трябва да черпи, ама нейсе )

*

А тове е Оди (както казвата франсетата)

заснел съм и още машинарии, но сега бързам.

*

Тиен Шъ,

една сутрин ще се събудиш и в темата ти ще има доста снимкове от мен ...ама не знам кога ще сколасам с времето.

Казах ли "САМО ЛЕВСКИ" ?

А "FRENTE ATLETI" казах ли?

Не съм ли ?

Хм, странно ...следващият път ще кажа

Fisher™

Здрасти Атлети!

ATLETICO DE MADRID Здрасти, КейДжей

И, за жалост, ще трябва да кажа и чао, до скоро

cattle_ripper Ха, фишер, кво е тва животно бе?

Викаш и серии си напраили ... какво да пиша в гугъл "Лада Революшън"?

Joro Yankov Фишър, мерси, но се почувствах поздравен още с тази:

Fisher™

Като е тръгнало на ЛАДИ

Fisher™ Жоре, това ли е цветът?

Търси, дори и веднъж гледах репортаж от сие събитие

Fisher™

Едно зло добиче:

и едно изпушило отсекъде:

Fisher™

Нещо класическо, макар и цветът да е малко ...ъъъ... лековат ли ?! ... къв ли ?!

Fisher™

Тази зала беше посветена на Негово Величество Звукът

Редактирано от - Fisher™ на 16/2/2005 г/ 17:47:17

Fisher™

Fisher™

малки и бързи:

TVR

Noble

Lotus

Fisher™

Тоя автомобил като го видя и първите ми асоциации са Луи Дьо Финес (комисар Жюв и не само) и Фантомас:

Fisher™

Това средство за придвижване принадлежи на Алла Борисовна

Fisher™ Tien-Shi, надявам се ще ми простиш този флуд...
borislavG Fisher, доста интересни неща си показал, който тук няма как да ги видя, но специално искам да те питам за Lotus-a дали знаеш коя година е, ако си обърнал внимание разбира се.

ripper, сега забелязах че там където казваш "колко много за SLR" в контекста на това което аз съм написал става въпрос за цената.

на самото ауто шоу му бяха сложили $465 000, но това е базисна цена.

В дилъра на Mercedes тук преди 5-6 месеца ми казаха $499 000 , с таксите ще стъпи на $530 000.

cattle_ripper ааа, не ми е по джоба тогава...
Fisher™ Лотуса го снимах паркиран пред изложбеният център, т.е. той си е частен, и не знам коя година е, предполагам 2004 г., нов беше.
Орландо Фишър,

има една мъничка снимка, показваща кое се нарича истински автомобил:

Arseopterix
ааа, не ми е по джоба тогава...

Рипър,

е, сигурно изпитваш временни финансови затруднения в момента, но вероятно можеш да изплатиш поне 50% първоначална вноска, а остатъка да разсрочиш на 3 месечни вноски?

ако трябва, да помагам? аз ше спра цигарите скоро и ще ми останат малко излишни парички...

на мен повече от Астра не ми трябва

Орландо А акумулатор не ти ли трябва?

Рейдж,

що не си купиш един трактор "Белорус"? Те поне са с 2 акумулатора

Arseopterix Орли,

Астра-та е такава кола, че може да върви и без акумулатор...

cattle_ripper вместо да се мъчиш с цигарките, що не земете да шитнете с ултрата мажоритарния пакет хакции на и да ми отпуснеш някое заемче с паричките ?

аз пък обещавам да ти се отблагодаря като ти разреша да се снимаш без пари със SLR-a

Орландо Що някои хора смятат за автомобил, всичко що мяза на дървена талпа, дялана от начинаещ стругар и риве кат разгонен змей-самец

Предлагам ви най-доброто, but the choise is yours

Орландо Какво е SRL? Да не е разновидност на МР3, МР4 и (Ф2005-Ф2004)
Arseopterix
като ти разреша да се снимаш без пари със SLR-a

тцъ. имам друго предложение.

аз ше седна в Астра-та, ти в SLR-a, качваме се на магистралата, ти си закачаш на "теглича" една каравана пълна с 3-4-5 бидона с киреч

аз давам газ, 3-та, 4-та, 5-та,

ти натискаш спирачката, дърпаш ръчната, към караваната закачаме и една малка бетонобъркачка, и в момента, в който аз маааааааааалко те задминавам ни кепчърват и се вижда, че моята предница е поне 1948 см. пред твоята

съгласен?

това ще е доказателство, че Астра-та е малко по-бързичка от SLR-a... и аксесоарите му

deal?

cattle_ripper SLR е такъв клас кола за какъвто БМВ не може и да си мечтае.

Орландо Рейдж,

абе ти преди 1989-та да не си имал Москвич, та умираш сега за Опели?

Орландо И тва ти харесва?
cattle_ripper

deal.

cattle_ripper баси , как не те е срам да ме питаш и какво толкова ми харесва, ами то се вижда. , а на теб какво ти харесва в онова БМВ на предната страница?
Arseopterix

фю-фююююю. тоя е звяр!

.

Орли,

не. преди '89 не ми даваха да карам... пиян...

което ме подсеща, че колата на дядо ми е един много култов Москвич и смятам да го постегна, защото е Кадилака на 60-те страх ме е да му сложа съб-ууфър, че съвсем ше се разпадне от трептенията

.

айде лека. като се разберете дали БМВ или Мерцедес е по-добро, ме оставете да мина с Астра-та с подсилен акумулатор: "Gon Zo 1914 mAh"

Орландо Рипър,

че тва не е особено скъпо Натиснете тук

Орландо А тоя пък тук, чак МакЛарън го кръстили

Кат гледам къде са го снимали, сигурно го продават барабар с Кими

Натиснете тук

cattle_ripper Рейджо, това не е звяр, това е McLaren

Орли, кво ми пробутваш тая щайга с SLR look. Оригинала е правен в Парагон, момче.

Орландо Що? Тая китайски ментак ли е?

Рипир,

един ден влиянието на медиите ще те убие

cattle_ripper Не знам дали е китайски, ама е ментак. 250 коня ... ... нема да се учудя, ако вътре е с двигател БМВ.
Орландо Рипър,

грешка във втория линк

Натиснете тук

cattle_ripper Орли, че ти не знаеш ли че McLaren Mercedes SLR както е пълното име на колата е произведена от McLaren Cars, която пък е част от холдинга McLaren Group, в завода Парагон до Уокинг, Съри, Великобритания? Само двигателчето е немско ...

Че как искаш да го наречат?

Иначе тук цената е почти 7 пъти по-висока от оня мерц с слр лука.

Орландо Абе и ламарината е немска. Англичанин не мой измисли такава тъпа форма

ПП: Аз знам само това дет ми влиза в работа

borislavG ripper, какво не ти харесва на BMW- М5 братинка, имаш ли някаква обосновка или си е лично твое пристрастие?
borislavG Fisher, сега се разрових за Лотуса и видях че това е 2005 модел, стана ми интересно, защото не бях го виждал, а и тук на изложението го нямаше, но като гледам какъв двигател са му сложили:Тойота-4 цилиндра, 190 коня ми се струва малко смешен.
Fisher™ Боре, не е смешен двигателя, просто колата е много лека и този двигател му е повече от достатъчен. Нека се прехвърлим в другата тема, когато си говорим за коли. Лично аз ще се изтрия довечера от тук.
Tien-Shi Фишер,

недей така, остави поне някои от снимките за цвят.

Fisher™ За след снимките ставаше дума
Fisher™

Ето една за цвят

ВАНЧЕ МИХАЙЛОВ
James Bot
James Bot
James Bot
Fisher™ защо така сухо Джеймс

Ти ли си някоя от онези точици в далечината

Sheikh al-Khalifa

днешните снимки чак сега ги забелязах. 007 - в чимбулак. нищо чудно, като знам колко е експлоатиран регионът в съответната литература през последните 10 години.

James Bot
Tien-Shi Май ще трябва да отварям бутилката с оризово вино.

Дай малко инфо за местата, плс.

Sheikh al-Khalifa

и таз добра, че ти не ги ли разпознаваш местата, небесни?

това дали е 007 или e случаен минувач?

Fisher™

Това е случаен минувач незнайно как успял да се самозаснеме с агентската апаратура Как тут диву не дивиться, и вправду говорят, век живи, век учись...

Tien-Shi Ами чувал съм за този курорт, но само това. Поне за сега не съм бил в средна Азия. Ако не беше споменал по-горе мястото, нямаше да се сетя.
Peshko Московкси делфинариум,

най-големия делфин - белуха, след него вече почват китовете

после малко черноморски делфинчета

И след малко моржица саксофонист и моржица милиСионер

Редактирано от - Peshko на 24/2/2005 г/ 14:46:08

Fisher™ Московкси делфинариум,

най-големия делфин - белуха, след него вече почват китовете

после малко черноморски делфинчета

след малко моржица саксофонист и моржица милиСионер

Редактирано от - Fisher™ на 24/2/2005 г/ 15:27:01

Peshko Фишер мерси, не знам що не ми се отварят снимките

Fisher™

smithy

пешко, не ти се отварят снимките, защото имаш интервали в заглавието им. от доста време снимки от типа на 10 101.jpg не излизат. или слагаш _ в интервала, или го изтриваш, преди да качиш снимката, за да бъде разчетена след това.

Peshko цирк, трик записан в рекордите на Гинес- човек скача яхнал лъв от точка А до точка Б

1. Уговорки дзверу се кани да рипне

2. Левски скок( футболния отбор няма нищо общо )

3. приземяване

Фишер давай след мен, че явно има някакви проблеми

Peshko
Fisher™ цирк, трик записан в рекордите на Гинес- човек скача яхнал лъв от точка А до точка Б

1. Уговорки дзверу се кани да рипне

2. Левски скок( футболния отбор няма нищо общо )

3. приземяване

Редактирано от - Fisher™ на 24/2/2005 г/ 15:47:57

Peshko смити, проблема явно е другаде, щото пробвах както ми каза и пак не се получи, а Фишъра върви след мен като буклуджия и всичко събира

Редактирано от - Peshko на 24/2/2005 г/ 15:26:13

Fisher™

Явно е друг проблема, защото просто аз ги препоствам от Фотоалбума на Скайкод

smithy

пешко, качих ти едната снимка във фотоалбума преименувана. пробвай с нея.

cattle_ripper Пробуема е в Експлорър най-вероятно. Снимките си влизат във фотоалбума и после явно джаваскрипта, не генерира правилно линка.

Аз с Опера никога не съм имал проблем при слагане на снимка с интервал в мението, затова мисля, че пробуема е или в IE, или машината на Пешко има пробуем с джавата.

cattle_ripper
http://forum.skycode.com/pic/38299-1 0%20122.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38300-10%201 29.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38301-10%201 05.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38302-10%201 09.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38303-10%201 46.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38304-10%201 47.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38305-10%202 33.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38306-10%202 32.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38307-10%202 31.jpg

http://forum.skycode.com/pic/38308-10%202 35.jpg

Редактирай си ръчно мненията с тези УРЛ-та и всичко ще ти излезне, естествено линковете оградени с имидж таг.

edit: некадърници са тия лъчко и сандьо, code тага им не бачка и са се получили интервали в линковете, трябва да се махнат.

Редактирано от - cattle_ripper на 24/2/2005 г/ 15:34:13

Fisher™

много си мил

Peshko

пробвам

и изчезвам, по-нататък снимки от имението Абрамцево и Сергиев посад

чао

Peshko Нещо се запуснахте удрям едно рамо да подскочи тази хубава тема нагоре, че беше отишла в зоната на изпадащите , а мястото и е в А група
Tien-Shi Абе как стана така, че от 318 мненията се увеличиха до 370, без да е добавяно нищо ново?

Атлети,

кАде са снимките?

moron трябва да се внимава с оризовото вино
Tien-Shi Я, след като добавих горното мнение и нещата се нормализираха.
Tien-Shi Внимавам аз, внимавам.

Четох, че споменаваш прекрасните утрини в другата тема. Тук вали от седмици с много малки прекъсвания и съм почти на ръба на депресията.

Дай някоя хубава снимка да се разсея.

moron мдааа, а утрините тук са тихи ...

аз нямам снимки

Peshko Абрамцево - да не се бърка с Абрамович - имение в което са творили известни художници, като Васнецов например отдолу е

и сега малко от Сергив посад - в този град съм снимал един от най-хубавите руски манастири

Редактирано от - Peshko на 07/3/2005 г/ 01:05:17

Peshko
Peshko Ти къде изчезна?

Tien-Shi Пешко,

Това не ми прилича на снимка дори и да е авторска (а тя не е).

П.С. Предишната местен тайфун я отнесе.

Peshko Тиен Шъ,

тоя паток беше пуснат по мой адрес от анонимен приятел , визирайки колко съм неграмотен , тъй като не ми се отваряха снимките, след като се справих с адресите им, те се отвориха и неизвестният ми доброжелател се изтри прибирайки и патока със себе си , да ама патока вече ми беше станал много симпатичен и аз си го бях запаметил ....и ето го тук сред нас

иначе сиправ нищо автрско няма в него, но моля остави го

Tien-Shi Пешко,

ме-йо-уън-ти.

За в бъдеще нека желаещите да обогатяват темата да се логват преди постване на снимки или мнения, за да не ги отнася тайфуна. По принцип не съм любител на триенето, но в тази тема се надявам да нямаме тайни, поне по отношение на кой, кой е и затова включванията на анонимните юнаци ще бъдат и занапред складирани в кошчето за анонимни работи.

Peshko Тиен Шъ, нещо тая тема си я запуснал

кАде са ти снимките?

Tien-Shi Пешко,

Нямам подготвени снимки в момента. По нататък ще има повече. Търпение за сега, pls.

cattle_ripper Аре некои и друг кадър от шведската тройка.

*

*

cattle_ripper

*

*

cattle_ripper Тука требваше да се научим да броим от 1 до 3, но за съжаление, цифричките на таблото след рисайзването не се различават.

vlade

Arseopterix владе,

така значи, а? вече сам ходиш до Хималаите и не ми се обаждаш

щом е така, Кашмир ше го разделим на 2 автономни територии:

1. Кафяв Кашмир

2. Сюргюн Кашмир

BatJoro и вода пие...
Tien-Shi И така, след зимните снимки на Владе, искам да ви предложа няколко снимки от Тайнан, старата столица на Тайван още от времето на холандските колонизатори.

Тайнан се намира в тропическата южна част на острова само на няколко километра от морето. Градът се слави с чудесна кухня, исторически постройки (или поне това, което е останало от тях) и хубави китайки. Мястото е чудесно и времето, което прекарах там ме зареди с енергия, и освободи от горчивия дъх на безкрайно досадния и пренаселен Тайпе. На път за Тайнан се отбих за кратко в „Ali Shan Recreational Park”. За съжаление времето не беше твърде подходящо за дълъг престой и ви предлагам само една снимка от там. Тя, разбира се, е на туристи от комунистически Китай, увековечаващи ухилените си физиономии пред древно дърво.

Другите снимки са от бреговата ивица и влюбените двойки съзерцаващи залеза от един мост,

Огромно дърво “Mangifera indica” намиращо се в двора на най-големия университет в града,

Невероятно приятно кафе в което прекарах няколко прохладни часа на чаша кафе,

Прочутите в цял Тайван скаридени рула и супа от топчета направени от свинско месо и месо от раци,

Храм на Конфуций датиран от 17 век и запазен в по-голямата си част. Тези сними са от малка шестоъгълна кула,

Учител и неговата ученичка изпълняващи упражнение с меч,

Млада художничка рисуваща храма,

И не на последно място китаец, отдаден на добруването на рибната популация, обитаваща малкото езеро на храма.

getis Тиен Ши

на последната снимка видях каква е основната разлика между Тайван и БГ

Ако това езерце беше в БГ на моста нямаше да има човек хранещ рибките, а глутница озверели рибари с по 2-3 пръчки в ръка

ВАНЧЕ МИХАЙЛОВ ........................и с
vlade BatJoro,

за последен път пих вод... опа... бях с дълга коса в 9 клас

Tien-Shi Гетис,

Владе, от водата ръждясват червата, да?

vlade Tien,

so the rumour goes

ATLETICO DE MADRID Ни хао, Тиен Шъ

*

Следва първа част от Цюрих - обещаното си е обещано

ATLETICO DE MADRID
ЦЮРИХ, ШВЕЙЦАРИЯ

Това е една катедрала, разположена в старата част на този толкова симпатичен швейцарски град. Реката, която се вижда на снимчока се нарича Лиммат и води/ идва до цюрихското езеро. Самият град е разположен по протежение както на езерото, така и на реката.

*

Още няколко точки към въпросната катедрала:

*

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 11/4/2005 г/ 11:52:40

ATLETICO DE MADRID Интересното за Цюрих е, че градът е с население почти колкото София, но истерията, която е характерна за София, не се усеща в Цюрих ... а там хората правят пари, много повече и много по-качествено от БГ.

*

Още няколко гледки през/ по река Лимат. В реката плуват лебеди, патета, хората правят кану-пробези, има няколко специализирани клуба за тази цел... Имам бога снимков материал, но на този етап - само снимковете от телефоната .... По-късно и другите.

*

*

*

ATLETICO DE MADRID Ето и самото Цюрихско езеро. В него има изкуствен фонтан, на който ще посветя около 10-ина на постинга. Фонтанът може да се забележи на втората снимка (в дясната част). Самата снимка е правена отдалеч, но ще има и по-близки кадри

*

*

ATLETICO DE MADRID Едно площадче близо до централната част на града - на някакви 50 метра от Банхофщрасе, за която се твърди, че е най-скъпата улица в света. Флаговете на сградата са националния флаг на Швейцалия, а синьо-бялото знаме е на Кантон Цюрих.

*

*

Това, по-долу е централата на ФК Грасхопърс .... Намира се в малка пряка на Банхофщрасе ...а съвсем наблизо е един ресторантец, в който имах честта да хапна на 2-3 метра от арбалета на Вилхелм Тел (поне така твърдят местните хора).... И така, дами и господа, Грасхопрърс Клуб Цюрих

ATLETICO DE MADRID Това пък е паметникът на Улрих Цвингли - един от бащите на Реформацията - заедно с Мартин Лутър и Ж. Калвин.

*

А това е паметник на някакъв държавник - Валдман, мисля беше името му - високо почитан в Цюрих, а самият паметник се намира на един мост, който разделя Лимат от Езерото.... Валдман е Бюргермайстер ...както пише на монумента.... ама и кадъра си го бива, а

Орландо
Намира се в малка пряка на Банхофщрасе

Кат знам швейцарската архитектура в началото на Банхофщрасе освен "Хауптбанхоф" трябва да се намира още пощата и някоя църква

Редактирано от - Орландо на 11/4/2005 г/ 12:17:06

ATLETICO DE MADRID А сега - няколко гледки от уличките на Цюрих

*

*

*

ATLETICO DE MADRID ... и още няколко

*

*

ATLETICO DE MADRID Кръстник,

на Банхофщрасе откъм езерото

*

К'во правиш, бе, мушморок ?

Орландо Ми бива. Образовам се в материята "БГ футбол" и ти попълвам темата за уредените мачове
ATLETICO DE MADRID Да ти кажа - направил съм една-две снимки специално за теб

*

Честно говоря - сетих се за теб като видОх едни неща и щракнах поза-две.... Насявам се скоро да ги пусна, щото скоро пак се махам

*

Попълвай, попълвай темата

в най-скоро време ще наваксам изоставането

Tien-Shi Ни Хао Атлети!

Как вървят нещата при теб? Много яки снимки. Още, още, още ....

ATLETICO DE MADRID Ола, Тиен

*

Бивам, не се оплаквам.

*

При теб как е ?

*

Има-няма 200-300 снимки още съм изфучал ...Дай ми малко време да ги подредя и са на линия

*

Сега наистина трябва да се махна.

Tien-Shi А, и при мен бива.

Давай със снимките, целият съм в очакване.

ATLETICO DE MADRID Ще ги подреждам към края на седмицата, Тиен... че са множко, пък и приваси аспектите да браним ..... скоро ще ги пост-на, обещавам.

*

Тайнан, а ? На свой ред казвам - готини снимкове

*

Ама ти май недолюбваш китайцовете от комун. Китай ? ....

Tien-Shi Атлети, това не е недолюбване, а просто лично виждане, пречупено през призмата на човек, идващ от далечна страна и различна култура.

Както ти казах веднъж, свидетел съм на неща, които в обществата, към които се стремим, предизвикват повдигане на вежди и то по няколко пъти. Не знам дали си забелязал при пътуванията ти по света (не, че и в БГ не може да се види), но когато финансовите възможности на хората изпреварят нужното за целта интелектуално развитие, и когато адаптирането на културата на живот изостава от нормите на съвремието, човек става свидетел на забавни неща. Тайван е в 21 век по развитие на икономиката и в средата на 20 век по култура на живот и отношение на хората към околната среда.

В континентален Китай хората по източното крайбрежие се замогват с невероятни темпове, а по култура на живот не са по напред от островните си събратя. Когато тези хора са в чужбина, далеч от грижовното око на Партията, тогава те охотно показват истинските си навици, без да има нужда да съблюдават поведение в някакви общоприети, пък били те и наложени, рамки.

В начина си на поведение и живот, както и в отношението си към хората и работата, китайци не се мерят с никого, те са 1.3 млрд. и не намират за нужно (с определени изключения, разбира се) да се променят. Те са си такива и такива ще си останат при това мислене. То ги прави щастливи. В момента аз просто си изкарвам прехраната тук, занимавам се с нещата, които обичам и се забавлявам. Това е.

Arseopterix зарежи културата на китайчовете, кажи как вървят нещата в Тайванската А Футболна Група...

има ли армейски отбор там и кво му е името. ако е прекалено смешно на китайски, по-добре да не го споменаваш

а Динамо-то на Тайпе? как го зоват? пак ли е отбор на народа

_

ЧИСТОТА И СРПСКА МУЗИКА

Arseopterix "ще го кръстим Лец Кий - Джи На Моу", извикал тайванския рибар Бор Киш

Tien-Shi Птицо,

Глей ся, тук такова чудо като футбол няма. Само ориз и бейзбол, до дупка.

Инак армията е силна, а динамо има на всяко от безбройните колела.

Орландо
"ще го кръстим Лец Кий - Джи На Моу", извикал тайванския рибар Бор Киш

Оскар

borislavG Да държим жива темата, вчера имах ходене до "Юнайтед център" и направих няколко снимки.Преди години имаше спор във форума дали има паметник на М.Джордан в Чикаго когато искаха да правят такъв на Ристо в Парка на свободата.Сега този въпрос отпада.

-----------------------

Arseopterix готина снимка. изглежда така, сякаш металния Джордан наистина стои във въздуха

.

Тиен,

ориз и бейзбол викаш?

футболът да не го смятат за дяволска игра?

Редактирано от - Arseopterix на 12/4/2005 г/ 10:41:22

Tien-Shi

Нямам понятие за какво го смятат. Знам обаче, че по никакъв начин не ги привлича. Говоря само за острова. В континентален Китай футболът е доста популярен.

червено говедо370
на шапката цска МОСКВА ли пише?
Анонимен371

ATLETICO DE MADRID Да призная, Тиен Шъ, когато, миналата година ти отвори тази тема, нямах никакви съмнения, че тя ще е постоянно на върха в Прогнози ... Сега едва я намерих ... Ще взема да я букмарк-на, да не стават проблематики ....

съгласен. За нещата, които споменаваш, няма (по правило) национална принадлежност, но пък лесно може да се отличи даден тип поведение, характерен за нация, регион и т.н. Това, което е интересно при тези отдалечени култури е съчетанието на т.нар достижения на бялата цивилизация (от една страна) и начинът на живот мислене на местните хора (от друга) ... на моменти са несъвместими (от наша гледна точка) ... дълъг разговор може да се получи ... аз имам впечатления от Япония от кратък престой, който имах там миналата година ... мога само да си представя какво когато престоят ти не е кратък

*

Важното е, че правиш пари и веселба там ...а, както се пееше в една песна - money making is a wonderful thing ....и , когато съчетаеш това с веселба -

Tien-Shi Атлети, ти пък сега. Едва си намерил темата. Ами отваряй форума с опция за 50 теми на страница и готово.

Да, за съжаление малко хора пускат нови снимки. Твоите и моите снимки не стигат да държат темата на гребена на вълната.

ATLETICO DE MADRID Тиен,

много рядко съм тук и се губи форма ... пък и ми е чудно защо ... хайде, няма да кажа това

BatJoro Как изглежда селски стадион в България отдаден на собственика на ФК

волейболната площадка

тенис - корта. Скоро нац.отбор ще тренира тук.

ресторанта-лятната градина

детската площадка.

снимките са от 09`2004г.
ATLETICO DE MADRID Хам'така, хем ще я поддържаме (темата) там, където и е мястото

*

Какво казУват китайцовете за Приятен апетит ... защото японцовете имат една размяна на реплики, която много ми допадна

Tien-Shi Не съм забелязал да си пожелават нещо. Просто се нахвърлят върху храната и ...
ATLETICO DE MADRID ... и - , да ?
Tien-Shi Ъхъ

`ти разправям. От време на време имаме фирмени вечери, you know, improving the cross-department relationship. Нашите герои пристигат, нападат шведските маси още от входа и когато храната вече е свършила се изнасят. Та така... Оставаме само тези, на които им е гот да си бъбрят и веселят на по бира и сладка приказка. Лошо няма.

ATLETICO DE MADRID Оставащите сте предимно чужденците ?

*

Така, както ги описваш, се вместват добре и по други краища (което си говорехме по-горе), но е любопитно как биха се държали тези симпатяги на утинг (outing) ...

*

Онова за японцовете е, че, когато ти поднасят храната в ресторант, казват нещо от рода на "Ще приемете ли това блюдо ?", а ти отговаряш "Да, ще приема това блюдо" ...но не ме карай да го кажа на японски ..на мен ми го обясниха ... а аз си тенкю-вах като изоглавен, докато хората ме питаха ще приема ли, няма ли да приема манджата

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 15/4/2005 г/ 15:14:19

ATLETICO DE MADRID Я две снимки от София

*

*

moron 'ми ще нападат хората. че като дойдат после шведите ...
Tien-Shi

Outings? Нали си спомняш какво ти писах за нравите?

Tien-Shi Снимки с телефон от самолет по време на заход за кацане?

Морон,

ATLETICO DE MADRID Аз и затова попитах ... Много затворени ми се струват азиатците ... като общества, като култура .... трудно могат да проумеят, че "големите носове" (както ни наричат) могат да им говорят езика (а имаше един пич, дето си плющеше японския като ... като Спортинг-Нюкасъл си го плющеше) .... но, местните бяха някак озадачени от този факт

*

ATLETICO DE MADRID Не. Но са с телефон
archi

ако може една бира, че трудно преглъщам вече

Tien-Shi Арчи, пуканките не са ли мазнички. Ако ти се пие бира си го кажи направо.
ATLETICO DE MADRID Арчи,

една от любимите ми бири (но не казвай на Владе, ако го мернеш някъде )

*

*

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 15/4/2005 г/ 15:43:06

Dinko на косъм си от пускане на рецепта ...

Редактирано от - Dinko на 15/4/2005 г/ 15:46:17

vlade Atletico,

снимките от "Орлите" / МТС или от Грандхотела са правени? Или от друго място?

ATLETICO DE MADRID От "Орлите", Владе.
ATLETICO DE MADRID Тц, Дине, не ме бива в такивИ работи
Tien-Shi Т`ва "Орлите" да не беше ресторант на покрива на Министерството на транспорта?
ATLETICO DE MADRID Да. Добро място.
archi Тиен,

моите пуканки са само солени

а и не ми се пие направо бира , първо бих пил една водка

дон Атлети,

благодаря много за биричката

обещавам дума да не спомена на Владе

Tien-Shi Хм, тряа да се посети.
ATLETICO DE MADRID Арчи,

да се надяваме, че Владе не е забелязал

*

Тиен,

Tien-Shi Той Владе вече ни дари с присъствието си.
Орландо E къде са снимките за мен?
Tien-Shi Това лято, може би...
ATLETICO DE MADRID Споко, бе, Кръстник - нали ти казах, че в края на седмицата ще ги подреждам. Има време.
ATLETICO DE MADRID Според Владе, въпросната бира е с вкус на "лак за коса"

*

Арчи,

да знаеш - лъже, лъже ливърпулецът му нееден

archi да се надяваме, че Владе е писател, а не читател . . .
ATLETICO DE MADRID Тиен,

ако визираш ОрЕлите - всеки сезон е подходящ

Tien-Shi Аре, чао за днес.
ATLETICO DE MADRID
Tien-Shi Глей как ве върна. То всеки сезон е подходящ, но аз не всеки сезон съм в БГ.
archi Тиен,

ако сутрин в 7.30 е следобед за теб

сега колко часа е, ако не е тайна

Редактирано от - archi на 15/4/2005 г/ 16:16:03

Tien-Shi 21:25
archi според часовника на форума

16.16 = 21.25

мерси много

и лека нощ

до понеделник сутрин в другия спектакъл

можеш да ми изтриеш мненията утре като сутрин, че ти флуднах темата

лека от мен

Tien-Shi Атлети, сортира ли снимките?

Аре поствай, че и Орландо чака.

ATLETICO DE MADRID В момента сортирам, Тиен

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 18/4/2005 г/ 15:13:14

ATLETICO DE MADRID Като форма на извинение за забавянето, Тиен, ето още една снимка от София Хем ще върнем темата, където тя принадлежи (where it belongs ) - на върха.

*

bURN Как се пейства снимка ... ? Малко тъпичко, ама вЕрно незнам
ATLETICO DE MADRID Бърн,

имаш два основни способа за добавяне на снимки във форума:

1. Директно от съответния URL - взимаш адреса и го слагаш в полето за отговор на тема във форума. След това маркираш адреса и натискаш бутона Img, който ще видиш, ако погледнеш на лентата, на която има Bold, Italic и т.н. Ако натиснеш бутона URL от същата лента, ще излезе линк Натиснете тук без да покаже самия файл в постинга ти. Затова, ако искаш да излезе директно изображение, след като маркираш URL-а, и натискамш Img бутона.

Това работи само в скайфорум темите, но не и във форума под статиите на вестника. Там снимките излизат директно като линк.

2. От хард диск - долу вляво на отворено добавяне на мнение ще видиш линк СкайФорум фото албум. Кликваш, отваря се едно джамче и там следваш инструкциите - стандартното ъплоадване на файлове от твоя диск. След като ъплоад-неш съответния файл, ккликваш върху него и той влиза автоматичнно в отвореното от теб добавяне на мнение. И при този способ са валиидни същите правила - във форума под статиите на вестника ще излязат само линкове, а в скайфорум - самите файлове като изображение - те си влизат директно маркирани като Img и няма да ти се наложи ти да го правиш.

И още две неща: 1/ Фотоалбума на скайфорум поддържа само jpeg/ .jpg и .gif - файлове. Битмап-овете не ги приема. 2/ В повечето случаи Скайфорум_фото_албума не приема имиджови файлове, в чиито имена има дистанция между символите. Затова, ако файлът ти е от две думи (примерно), съедини ги с долно тЕре и си ОК.

bURN
bURN Малко снимки от UK
bURN

*

Old School

*

Добри времена бяха

bURN

*

Девизът на school_a бешИ: "*** Students do it privately"

Редактирано от - bURN на 19/4/2005 г/ 10:36:30

ATLETICO DE MADRID Бърни,

*

Само да вметна едно нещо - форматът, зададен от Тиен е такъв, че, всеки, който пост-ва снимкове да понаписва някой и друг ред за местата, които е снимВал

*

Давай, ти си

bURN Снимките са от един малък University town на север от Лондон, в който имах честа да следвам и даже за всеобщо учудване да завърша.

*

Първата снимка е бивш затвор, където са държали u know who Сега е нещо като кръчма/атракция

*

Втората е от вътрешността на Business School_a, бивша катедрала, но не бачка като такава от има няма 700-800 години

*

Третата е Law School_a, където са ония дам ассес адвокатчетата ...

ATLETICO DE MADRID Още няколко снимки от София - от днес следобед

Александър Невски

*

*

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 19/4/2005 г/ 14:34:41

ATLETICO DE MADRID Още малко от "Александър Невски"

*

*

ATLETICO DE MADRID "Света София"

*

ATLETICO DE MADRID Руската църква, "Свети Николай Чудотворец" ("Синия гроб" е вътре, гробът на Архиепископ Серафим Софиянци знаят поверието, свързано със "Синия гроб" )

*

*

ATLETICO DE MADRID Тиен,

напредвам, напредвам със сортирането ... просто не правя само сортиране в момента

Tien-Shi ... и ник`ви цецки преди да си постнал снимките.

Нещо мрачно и хладно ми си вижда в София. А аз се пържа на 30 градуса.

Бърн, още, още, ...

ATLETICO DE MADRID Мрачно - да, хладно - не.

*

ОК - ник'ви цецки Обещавам (кой ме би през устата да давам това обещатние ). Но ще го спазя

*

Влагата при теб мори ли ? В комбинация с високи температури е просто "супер"

Орландо Пещерата Mango в Австралия

ЦВЕТЕЛИНА

ОК - ник'ви цецки Обещавам (кой ме би през устата да давам това обещатние ). Но ще го спазя

Ми аз си отивам тогава.

Орландо
Tien-Shi Рейдж и Орландо,

пичове, направете ми лична услуга и се редактирайте или изтрийте. ОК? Нека запазим духа на темата необременен от клубни и/или лични пристрастия.

Орландо Тиен,

ама темата е

Фотографи(и) без граници

Аз обичам палентологията. Тази пещера е нещо уникално.

А Рейдж работи в сферата на хранителновкусовата промишленост

Arseopterix Tien,

тая тема вече не е същата

Tien-Shi Благодаря ви за разбирането.

Орли, така е, но фотографи(и)те без граници са в теми с граници.

Рейдж,

Атлети, все още не е влажно, но от юни до октомври е като в сауна.

Орландо Добре де, за да се отсрамя пускам една снимка от Петроханския балкан и една от лятната ми вила в Дисниленд

.

.

Peshko Айде и от мен една снимка от югозападна България - правена е между Мелник и Роженския манастир

пясъчна пирамидка

Arseopterix Пешко,

за кой е тази пирамидка?

ATLETICO DE MADRID Тиен,

продължавам с Цюрих

ATLETICO DE MADRID
ЦЮРИХ, ВЕЛИКДЕН (католически/ протестантски) 2005

Великденска украса и Великденско настроение в Цюрих 2005.

Великденско дръвче, окичено с яйца (не само декоративни ) ... Швейцарците украсяват такива дръвчета у дома и се кефят максимално.

*

А така са украсяват витрините по повод Великден

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 20/4/2005 г/ 10:55:28

ATLETICO DE MADRID Още малко от украсата на витрините по повод Великден в Цюрих.

*

*

ATLETICO DE MADRID Не може и без сладкиши

*

ATLETICO DE MADRID
Магазин за цветя

*

*

Орландо некоя мръвка
ATLETICO DE MADRID
ЦЮРИХ ПРЕЗ НОЩТА

ATLETICO DE MADRID
КОЛКО Е ВАЖНА СВЕТЛИНАТА

ATLETICO DE MADRID
ОЩЕ ТОЧКИ КЪМ КАТЕДРАЛАТА

*

*

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 20/4/2005 г/ 11:19:31

ATLETICO DE MADRID
И ОЩЕ - вече, от бирения ми период

*

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 20/4/2005 г/ 11:22:23

ATLETICO DE MADRID На тази снимка, при по-внимателно вглеждане в ляво, ще видите известна марка шоколад ( Реклама. Скрита ! )

шампион Атлети,

май не обичаш да използваш night scene mode? всъщност, с каква камера снимаш?

ATLETICO DE MADRID
НЯКОЛКО СНИМКИ, ПРАВЕНИ ОТ ХОТЕЛА

На снимките се вижда река Лиммат, на която ще бъдат посветени още много постинги. Както писах при първата серия от Цюрих, реката разделя града на две части и води до Цюрихското езеро, което, от своя страна също е обградено от цюрихски квартали. Един от тях се нарича Кюснахт (в превод от немски означавало "нощна целувка" ) , но всъщност това си е един яко биз квартал. Но, всичко по реда си...

*

ATLETICO DE MADRID
САМИЯТ ХОТЕЛ

*

И ОЩЕ ЕДНА ГЛЕДКА ОТ НЕГО

ATLETICO DE MADRID Шампионе,

много от качеството на снимките се губи при пост-ване във форума... дори понякога не си личи, че снимката е с леко мръднат фокус

*

С Canon

шампион Атлети,

това с размазването съм го изпитал на собствен гръб тука. Canon ми е слабост. Имал съм вземане- даване с няколко марки фотоапарати, но последния, на който се спрях е Canon PowerShot. Давай със снимките. Явно има какво да покажеш. Пък и аз ще пусна материалчета оттук- оттам

ATLETICO DE MADRID
ХОТЕЛ ЦУМ ЩОРХЕН

Хотелът, в който имах удоволствието да отседна, е с вековна история. Намира се в централната част на Цюрих, на самия бряг на река Лимат. Излишно е да казвам, че гледката от него е забележителна.

*

GM-ът на хотела е един пич - седмо поколение хотелиер . Усещаше се

Ето нощни снимки на хотела

*

ATLETICO DE MADRID
Няколко точки към хотела

Емблемата
("Щорхен" е "щъркел " на немски)

Просто страхотен кадър

Лоби-то

ATLETICO DE MADRID За сравнение - лоби-то на Хаят, Цюрих.

*

А това е едно пано (голямо, доста.) от лоби-то на Хаят ... Тези пичове май залагат на големите размери . Може да бъде видяно и на първата снимка от този постинг

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 20/4/2005 г/ 12:38:18

ATLETICO DE MADRID
Стая в Щорхен

Tien-Shi Атлети, давай, не се спирай.

Дааа, Canon са много яки. Аз също съм хвърлил око на един 8M модел, но чакам да го хвана на по-изгодна цена.

Орландо
("Щорхен" е "щъркел " на немски)

Тва е като да си кръстиш в България хотела "Кенгуру"

Чувал ли си историята за щъркелите и немците?

ATLETICO DE MADRID
НАЗДРАВЕ

ЛОБИ-то, но през деня

ATLETICO DE MADRID Тиен,

хайде да спретнем един CANON-клуб ... и още едно нещо ... ако не те хванат, вземи един и за мен

*

Кръстник,

не, не я знам тази история. Споделете

Tien-Shi Кой пазарува от ESPRIT, а?
ATLETICO DE MADRID
ATLETICO DE MADRID
ОЩЕ НЯКОЛКО НОЩНИ СНИМКИ

Тук много ми хареса комбинацията луна-постройка, но, както вече обсъдихме с Шампиона, във форума това може да бъде предимно догадка Я все пак да видим как ще излязат

*

*

ATLETICO DE MADRID Хм... очаквах да е по-зле .... имам и още нощни кадри, но сега малко ще разнообразим - със светлина
Орландо Начи в Германия е много кофти да си българин, щото никога няма да можеш да си закачиш мартеничката на дърво. Т.е. вероятността да видиш щъркел там е 1:100 000. Защо 1:100 000 ли? Ами защото по неофициални данни българите там са горе-долу толкова и един от тях е имал щастието да види щъркел.

.

Историята е следната: Преди няколко години в Германия излезе официална информация, че в страната има само 7 двойки щъркели и веднага бяха вкарана в червената им книга. Явно са следени много зорко, тъй като при изчезването на едната двойка през 2002-ра се вдигна голяма врява. По-късно се оказа, че въпросната двойка е в стомасите на един българин и един сърбин, които си спретнали някакъв кавър на популярната балканска гозба - Пилешка Яхния

.

Историята е риъл

Орландо Есприт?

Кумец, много спортно се носиш

ATLETICO DE MADRID ... и е тъжна, да не кажа - трагикомична

ATLETICO DE MADRID За подарък беше, Кръстник

Tien-Shi Аре, аз сe изнасям, за сега. По късно пак ще намина.

_________________________________________ ___

Ще видя какво мога да направя за Canon-а.

ATLETICO DE MADRID
НОЩТА ПРЕМИНАВА В ДЕН

Снимки, правени в приповдигнато настроение поради една хубава случка

*

*

*

ATLETICO DE MADRID
РАННО УТРО В ЦЮРИХ

Река Лимат с гледка към Цюрихското езеро

*

и още веднъж

*

Катедралата призори

ATLETICO DE MADRID По-късно днес ще продължа.
Fisher™

В Canon club (Пушечный клуб) можете и мен да ме запишете Но за жалост Пауър Шота вече не удовлетворява моите потребности Но не мога да открия все още модел със стабилизатор и да не е с размери на портативен телевизор и желателно с по-светосилен обектив. Чакам нещо ново...

ATLETICO DE MADRID
РЕКА ЛИМАТ

Следващите няколко постинга се посвещават на река Лимат. Вече стана дума за нея. Сега, още малко впечатления. Реката е отражение на нещата, които могат да бъдат видяни/ усетени в града Цюрих - спокойствие, развлечение, стандарт, спортуване ...

*

Двама младежи спортуват - гребните спортове са силно застъпени по Лимат. Тук се виждат двама пича, които гребат. Жълтеникавата ниска сграда зад тях е един от няколкото гребни клуба по реката. Местните хора гребат за удоволствие, не всички са спортисти ... Виж, в Езерото са другите лодки Одисей,

*

Ето няколко гледки към Лимат (откъм Стария град на Цюрих)

*

ATLETICO DE MADRID
РЕКА ЛИМАТ, ПО ПОСОКА НА ЦЮРИХСКОТО ЕЗЕРО

*

*

*

ATLETICO DE MADRID Здрасти, Фишер

*

Има и резервен вариант на CANON - CASIO

ATLETICO DE MADRID
ЛИМАТ ПРЕЗ НОЩТА

*

*

Fisher™

Моят резервен вариант е Konica Minolta ... Z-серия... поне за сега... само памета е друга и това ме възпира, щото с моите запаси е кощунство да я променмя

Здрасти... и чао. Че излизам, напоследък нямам никакво време за форум... само от-тук от-там

ATLETICO DE MADRID Стана дума, че в реката плуват свободно лебеди, патета, има и рибоци ... Нищо изненадващо. Мен обаче ме впечатли това - лебеди, спящи не някъде на скрито място, а посто ей така - до сами брега - още едно свидетелство за спокойствието на Цюрих, за което също така стана дума (При положение, че това е бизнес град !). Нощни снимки

*

*

*

Тук леко ги разбудих със светлината

*

ATLETICO DE MADRID
РЕКА ЛИМАТ ПРЕЗ ДЕНЯ

Ето още един лебед ... сградата на фон е COOP - верига магазини ...нещо като Хипермаркет, разбииш

*

Гледки от някои от мостовете по Лимат

*

*

Орландо Романтик
ATLETICO DE MADRID Аз съм сложна личност, Кръстник

*

Продължавам. С Цюрихското езеро. Скоро идва ред и на "твоите" снимки. Сигурен съм, че ще се изкефиш

ATLETICO DE MADRID
ЦЮРИХСКОТО ЕЗЕРО

Погледната от самолет, Швейцария представлява низ от планини и водни басейни. Преобладават виещи се реки, които, тук-там прерастват в езера и, което е най-интересното, сякаш съответното езеро продължава в река. Нещо то типа река-езеро-река.

*

Така е и с Цюрихското езеро. Река Лимат води до него, самото езеро е доста голямо и, поне докъдето стигнах аз (споменатият квартал Кюснахт) на двата му бряга има къщи, сгради - бизнес и инди, магазинове и т.н. Струва ми се, че в един момент езерото се стеснява и продължава в река. Както и да е - ето снимка на Езерото откъм централната част на Цюрих. Пак вдясно е фонтанът. Постепенно ще се приближаваме към него

По езерото се предлагат всякакви удоволствия - предимно с лодки Има и редовни турове на корабчета - на горната снимка се вижда едно такова. Има и риболов, пак лебеди, патоци и т.н.

Ето малко лодки (фонтанът е все по-близо, да )

ATLETICO DE MADRID До фонтана се стига през немалък парк, в който местните хора спортуват яко - кросчета и т.н. Самият парк също е доста спокоен, а в него може да се видят доста интересни неща ... ето, например, това дърво

*

Приближаваме до фонтана - ето ги и дружелюбните патоци

Този излиташе, докато го снимам - бжжжжжжжжжж

*

А тези се готвеха за сън

ATLETICO DE MADRID
ФОНТАНЪТ В ЦЮРИХСКОТО ЕЗЕРО

С постоянно променящи се подскоци на водата, фонтанът е интересна гледка. Най-близката точка до него е един от кейовете за лодки. Човек може да си вземе един бирчок, да седне в лодка (ако има), да си приказва с друговете и да гледа. Какво да гледа ли ? Ето това

*

*

*

ATLETICO DE MADRID
..... И ТОВА

*

*

*

*

ATLETICO DE MADRID
..... и това

*

ATLETICO DE MADRID
На въпросния кей до фонтана

*

... и по пътя към него - от другата страна и в друг ден ... Фонът е централната част на Цюрих

ATLETICO DE MADRID
СПЕЦИАЛНО ЗА ОДИСЕЙ

Лодките

*

*

Орландо Бах тоя Цюрих, то Памела Андерсън няма толкова снимки
ATLETICO DE MADRID
... И ОЩЕ

SHOW'EM DA WAY

*

*

GIV'EM HEAVEN

ATLETICO DE MADRID Ти се благодари, че няма да ги пост-на всичките , а някъде около 50-60%

ATLETICO DE MADRID Да пускам ли "твоята" снимка ?
Орландо Айде, че след малко отлитам да пазарувам
Орландо Трябваше аз да си пусна всичките от Наполи и Рим. Щеше да ти се строши скрола на мишката
ATLETICO DE MADRID
СПЕЦИАЛНО ЗА КРЪСТНИКА

Значи, Кръстник, ако щеш вярвай, ама като видях тази симпатична крава на покрива на някаква будка до езерото, си викам " Кръстника ш'се изкефи" и хоп -

Орландо ХИ хи хи,

че и синя даже

Ся остава да кажеш, че си направил 40 снимки на езерото и само една на кравата. Имаш ли я в анфас

ATLETICO DE MADRID Ми пускай, де ... То затова е темата... И аз не съм и няма да пускам всичко ... а какви фотки имам от по-рано през годината, да знаеш ...ама на - няма време...

*

Пускай, аз съм тук още 4-5 денЯ и после пак се махам

ATLETICO DE MADRID Не Нямам я във фас Ти пък си е*ати максималиста ...

Орландо Бе като гледам снимката... дали на цюрихски диалект Bü rkliplatz не значи фенклуб?
Орландо Аз пускал ли съм ти любимата ми от Грезден?

ATLETICO DE MADRID Не
Орландо Тогава се изръсих 8 евро, ама единият му баджак даде фира
ATLETICO DE MADRID Защо 8 Евро ? Двенки ли си си купил ?
Орландо Ми то 1 е 1 кокалче, 2 пръста месо и шепа горчица, пък аз съм едър човек
Luke Skywalker

МОНРЕАЛ - даунтаун, старото пристанище, олимпийския център, музея за изящни изкуства, фестивала на световното кино

Luke Skywalker

МОНРЕАЛ - from dusk till dawn

Tien-Shi Атлети, Люк,

Люк, можеш ли да добавиш повечко инфо за снимките?

ATLETICO DE MADRID Люк,

ATLETICO DE MADRID Да продължа с Цюрих.
ATLETICO DE MADRID
БАНХОФЩРАСЕ, ЦЮРИХ

Споменах вече, че за въпросната улица се твърди, че е най-скъпата в света. Може и да е вярно - не съм бил на всяка улица в света , но, на "Банхофщрасе" си личи високият стандарт - във всичко - чистота - на улици, магазини и заведения, височки цени, силно и стилно обслужване ... Собствено, това е характерно за Цюрих като цяло, но на Банхофщрасе е някак по-.

*

Самата улица води началото си от една гара и стига до Цюрихското езеро. И, отново споменавам, въпреки, че градът е too busy making money, няма и помен от истерия, суета, калабалък. Ето няколко снимкове от "Банхофщрасе".

*

БАНХОФЩРАСЕ ПРИВЕЧЕР

МАЛКА ЦЪРКВА В ЕДНА ОТ ПРЕКИТЕ НА БАНХОФЩРАСЕ

по-близък план

FileWalker Бравос, бравос, интересни и много при това снимки. Хе-хе, особено тази на Атлети от Цюрих с оцветеното в синьо добиче върху будката.

FileWalker Бих допълнил темата за Швейцария с фотки от Рейнския водопад край Шафхаузен и от самия град. Е, Шафхаузен не е така грандиозен като Цюрих. Довечера, не сега.
ATLETICO DE MADRID
ТАКА ИЗГЛЕЖДАТ ГРАДСКИТЕ ЧЕШМИЧКИ

не само по Банхофщрасе, но и в цял Цюрих (елементът вдясно - който прилича на паметник - това е градска чУшмЯ)

*

ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ

Трамвай по Банхофщрасе

ATLETICO DE MADRID Файл,

давай, давай

ATLETICO DE MADRID ГРАСХОПЪРС КЛУБ ЦЮРИХ

И за това стана дума - в една от преките на Банхофщрасе се намира централата на уважавания Грасхопърс Клуб Цюрих.

FRENTE GRASSHOPPERS

ATLETICO DE MADRID
ВИЛХЕЛМ ТЕЛ

На стената на изключително симпатичен ресторант в друга пряка на Банхофщрасе се намира, както ми беше казано, оригиналният арбалет на Вилхелм Тел. Самит ресторант представлява, типично за тази част на Европа, нещо като хале, с дървени маси, столове, засукани червенобузести сервитьорки и много вкусно папкане (Кордон Бльо ) + яка бира (Хюрлиманн, например ).

Тази снимка направих преди няколкото Хюрлиманн-а

ATLETICO DE MADRID
... а тези две - малко по-късно

ATLETICO DE MADRID
ИНТЕРМЕДИЯ

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 21/4/2005 г/ 10:14:26

FileWalker За Швейцария ми бе интересно да науча защо граматически името на страната е от женски род - ди Швайц, а не е обичайното дас еди коя си ланд.

Е оказа се, че пълното име е Айдгеносеншафт Швайц, т.е. конфедерация. Затова им викат айдгеносета .

А буквално на немски Айдгеносеншафт (нещо като клетвено другарство трябва да е ) сигурно произлиза от времето на уважавания Вилхелм Тел, чийто арбалет е показан от Атлети .

ATLETICO DE MADRID
НЯКОЛКО ГЛЕДКИ ОТ УЛИЧКИТЕ НА ЦЮРИХ

Това са кадри от новата част на Цюрих - разположена на брега на Лиммат, където е и централната част на града. По-късно ще пост-на и снимки от старата част на града. Разделението на стара и нова част е условно и има предимно исторически характер, но архитектурно и инфраструктурно не видях разлика ...освен това, че в старата част е някак по-оживено (и все така спокойно)

Малки, спретнати улички от новата част на Цюрих

ATLETICO DE MADRID ... и още няколко точки

*

Това, по-долу, е всъщност уличка, от дясната страна на която има дом, а от ляво - реката. Самата уличка, както се вижда на снимката, е покрита

ATLETICO DE MADRID
ПРОСТО ЦЮРИХ

Все още сме в новия град

ATLETICO DE MADRID
Ето как изглежда покритата уличка отстрани

ATLETICO DE MADRID
ЦЮРИХ, СТАРАТА ЧАСТ НА ГРАДА

Гледка към старата част откъм новия град

ATLETICO DE MADRID
ДРУГА ГЛЕДКА КЪМ СТАРИЯ ГРАД

Преминаваме по един от мостовете на Лимат в посока Старата част, поглеждаме, и

ATLETICO DE MADRID
ЦЮРИХ, СТАРИЯ ГРАД

В тази част е по-оживено и, въпреки немалкото туристи, не е мръсно (за разлика от други европейски градове)

ATLETICO DE MADRID
Като стана въпрос за чистота, това е най-мръсната част на Цюрих, която видях и то - само, 'щот' съм мнооооо наблюдателен ...

ATLETICO DE MADRID
КАТЕДРАЛАТА, ВСЪЩНОСТ, Е В СТАРАТА ЧАСТ НА ГРАДА

Я да отскочим до нея

ATLETICO DE MADRID

Tien-Shi Забелязвам наклонността ти да носиш бели паравани на гръб, където и да пътуваш. Не ти ли убиват свободата на движение? Как успяваш да ги побереш в багажа без да ги прегънеш?
ATLETICO DE MADRID
СЕГА СИ ПРЕДСТАВЕТЕ, ЧЕ ГЛЕДАТЕ ТЕНИС МАЧ

Така се чувствах аз, при заснемането на тези кадри - наляво, надясно, наляво - снимки, правени от един от мостовете на Лимат

Старата част - Катедралата

Новата част - Часовникова кула

Старата част - Катедралата

Новата част - Хотел Цум Щорхен

ATLETICO DE MADRID Тиен,

*

Бих отговорил така - Жертвите искат изкуство

ATLETICO DE MADRID
ОЩЕ МАЛКО ОТ РЕКА ЛИМАТ

ATLETICO DE MADRID
... и още малко

ATLETICO DE MADRID
Я да пийнем по бира

1664 - нелош бирчок

ATLETICO DE MADRID

ATLETICO DE MADRID
СЛЕДВАТ НЯКОЛКО АРХИТЕКТУРНИ ШЕДЬОВЪРА ОТ ЦЮРИХ

Жилищна и бизнес сграда недалеч от Цюрихското езеро

Протестантски храм недалеч от Банхофщрасе

ATLETICO DE MADRID
ДЕТСКА ГРАДИНА

Разположена в една от най-спокойните части на града - недалеч от един от парковете

ATLETICO DE MADRID
Гледка от самия парк

Чудесно място за спорт, за почивка ....

ATLETICO DE MADRID
ЦЪРКВА

ATLETICO DE MADRID
ЖП ГАРА

ATLETICO DE MADRID
Жилищни сгради в Кюснахт, квартал на Цюрих

Гледка откъм един обществен паркинг - със специален вход към него - вит път

ATLETICO DE MADRID
Обществена сграда

Един от мостовете на река Лимат

Tien-Shi Това за Цецка нещо не се чете.
ATLETICO DE MADRID
Канал във вътрешността на града

Площад, недалеч от Банхофщрасе - с националния и кантоналния флагове

ATLETICO DE MADRID Цветелинкова

Това е втората част от надписа

ATLETICO DE MADRID
Паметникът на Улрих Цвингли

Tien-Shi Ха, ти си имал приятелки с много звучни имена. Сигурно е някоя засукана хубавица?
Tien-Shi Пост 777: САМО БОИНГ 777.

Абе ти колко бели платна с различна форма и размери си беше взел при това пътуване?

ATLETICO DE MADRID Много
ATLETICO DE MADRID Тиен,

така, като гледам, май с това се изчерпва моят скромен принос към Темата ... на този етап

Arseopterix верно, че има бели платна... Атлети, снимаш призраци и си траеш, а?
Fisher™

можеше поне някаква друга реклама да сложиш... не на белина

ATLETICO DE MADRID
Още една снимка от София. Следобедна София - три дена преди Цветница 2005

ATLETICO DE MADRID Рейдж,

не са призРаци, а призНаци

*

Фишер,

белината също е продукт

Редактирано от - ATLETICO DE MADRID на 21/4/2005 г/ 15:05:29

Fisher™

заколебала ... рекламата на белина и тем подобни

FileWalker Я едно фото от Рейнския водопад:

FileWalker Я още едно, на което също се вижда кораба, водещ мераклиите да се качат на скалата до водопада:

ATLETICO DE MADRID Файл,

давай още

borislavG бах тоо Цюрих.....бахти фонтана.....бахти и лебедa.

Редактирано от - borislavG на 22/4/2005 г/ 16:48:35

Орландо А ето малко снимки на красиви германки - бивши мои колежки.

Редактирано от - Орландо на 22/4/2005 г/ 14:20:42

Arseopterix
бивши мои колежки

Орли,

ти да не си работил в The Exorcist

Орландо Не! В химически институт
Arseopterix колежки, или плод на експерименти?

така де. това ли е твоят емпиричен труд, за който ще пишеш дисертация?

Орландо Ндааааа.

Това са Фиг. 1, 2 и 3 от експерименталната част

Arseopterix в крайна сметка стигнахте ли до перпетуум мобиле, или реши да се захванеш с hospitality business
FileWalker

Luke Skywalker

Ботаническата градина в Монреал

Орландо Eдин Великденски уикенд в северозападния Балкан

Тук снимки от балкона

.

Орландо От едно римско кале

.

.

.

Орландо На Връх Ком

.

.

Орландо Фунията - мечта на алпинистите

.

Редактирано от - Орландо на 03/5/2005 г/ 14:19:58

Орландо Дербито Ком - Вършец 1:1

.

.

За съжаление снимката е доста ресайзната, за да се види отсреща пасящата коза и тубите с вино на УЛТРАС - БЕГОВИЦА

Редактирано от - Орландо на 03/5/2005 г/ 14:24:37

Орландо Този играч най-културно си загаси цигарата преди да влезе на терена

Орландо Боядисвах и яйца

.

.

.

КРАЙ

Tien-Shi А червено яйце с надпис 30?
Орландо Това яйце беше изядено вчера

.

Тиен,

ти не боядиса ли?

ATLETICO DE MADRID ... тази тема трябва да е по-нагоре .... я сега да поразгледам
ATLETICO DE MADRID Файл и Люк,

яки снимкове

*

Файл,

това ще да е нейде из Хелвеция, да ?

*

Люк,

добър си, мааа му стара (оцветяването не е случайно ) ...ама защо не кажете нещо повече за тези места ?

ATLETICO DE MADRID Кръстник,

ти си извергин

шампион умееш да ласкаеш, ма'а му стара. нови снимки скоро. в новия форум.
Tien-Shi А, виждам, че темата е все още посещаема. Браво.

Атлети, а нови снимки от теб?

ATLETICO DE MADRID Тиен,

темата може и да е посещавана, но, нали знаеш - винаги може повече.

Има снимки и от мен, не е като да няма. Само дето това пусто време не стига, пък и се налага допълнителен подбор на снимковете, включително на големите бели платна, които мъкна със себе си (не ме питай как ги прекарвам през митници или през паспорт-контрол ...не казвам "багаж-контрол", а "паспорт-контрол" )

*

Така че, на по-късен етап ще реагирам подобаващо. А сега, едно "Наздраве" с нещо от твоя регион

Luke Skywalker

7-те Рилски езера

новата хижа 7-те Рилски езера

Долното

Трилистника

Близнака

Бъбрека

Окото

панорамни снимки на Долното, Рибното, Трилистника и Близнака

малко плевели и храсти

ATLETICO DE MADRID Загрявка

ATLETICO DE MADRID