Horror Румен Данов след Мими - само това оставаше. Немаме думи.
ilko Доган каза преди 11г.:"Пътят за Европа минава през Босфора".Не ми се учи турски.По-добре да се връщат комунистите.
mahatma3
ej go novia moral - potvyrden sytrudnik na DS - chovek nomer dve v dyrzhavata.
Horror Данов беше кандидат на ДПС в 24-ти Избирателен район в София и отпадна, разбира се. Но как не влезе в списъка на КОМИСИЯТА?
starija hush Mnogo dobre che G-n Vasilev i G-n Velchev shte zaemat ministerskite postove po finansite.Te sa sposobni hora ishte se spravjat uspeshno.Za zdraveopazvaneto D-r Parvanova e nai podhodjashtata.Kogato ja vidjah na snimka mi haresa kato dama i si kazah samo tja shte e ministar i tozi post shte i otiva mnogo.Da sa vi chestiti ministerskite postove i uspeh v upravlenieto na BG.
Анонимен6
Съобщение на телефонен секретар:

- Нема ни. Вервайте ми... След 800 дни и вас нема да ви има. Вервайте ми!

Do ano 6!7
BLAHAHAHAHAHHAAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAA ROFL ROFL ROFL HAHAHAHHAHAHAHA XAXAXAXAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAAXAX nE Moga P{OvecheEEEE~!!!@!@! SMIAH BRATCHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mAIKO MILAAAAAAAAAAAA!!!!!

Inache poarjam tsaaria!

Анонимен8
HA-HA-HA-HA-HA!

Hak da e na vsichki, deto nalapaha vuditsata za novia moral. Sega, pri edno pravitelstvo, koeto na praktika shte se komndava ot agent "Sava" maj shte nalapat neshto drugo...

HA-HA-HA-HA-HA-HA! 'Bah i 'Novia Moral"...

Zloba9
Когато на 17 юни в столицата се смени властта и най- омразното , най-корумпираното най-най-най ...правителство на КостОФ падна , тук в провинцията Кокошчица , Лисан и АЗ запихме здраво .

- Дами и господа -казах - При досегашната седесарска власт беше лошо за нас . А сега , когато дойде най-образования , най-честния , с най-синя кръв цар наш Симеон , за нас ще бъде по-добре , вЕрваме му ..., ноо ...ако стане по-зле ...Аа ? Трябва непремено да отиде някой в столицата и разберем каква се мъти сега .

Настъпи тишина .

- Защо да не отиде само един и като разузнае , да съобщи на останалите ?-каза кокошчица , давайки да разбере , че не се натиска за доброволка . - Който е най-хитър , най- сръчен и най-обигран .

Погледът ни падна върху Лисан , лицемерно естествено .

- Ти Лисан ли си или не ?

Той наведе глава , как да отрече , въздъхна тежко и тръгна .

Известно време нямахме никакви вести от него , вече се тревожехме , когато дойде телеграма: " За нас не е лошо . Лисан "

Въздъхнахме с облекчение , което щеше да е още по-голямо , ако телеграмата не беше толкова лаконична .В това " за нас " явно не влизахме АЗ и Кокошчица , мрачно констатирахме , че Лисан ни е измамил , а Царя излъгал и зачакахме нови вести .

Ето че след известно време пристигна нова вест " Кокошчиците са добре дошли при Царя . Лисан "

Кокошчица въздъхна облекчено , закудкудяка радостно и дори снесе едно яйце , което да занесе армаган за Негово величество .

-Но защо за мен продължава да не пише нищо ?

- Ами защото още няма сигурност. Ти чакай , но аз трябва да тръгвам.

На прощаване Кокошчица изрази надежда , че в скоро време ще се съберем тримата в столицата и размечтано продължи с кроежи за безлихвени кредити , ниски данъци , даже въобще без данъци , много инвестиции и пенсии , като на швейцарци .

Сега вече останал самотен , трепетно зачаках третата телеграма , която все не идваше .

Веднъж както обикновено влязох в кварталния пощенски клон и забелязах , че на стената висеше портрет .

Беше портретът на Царя с парадна униформа на ефрейтор , закичен с всичките ордени на дядо си , на главата му имаше шапка украсена с перушината на Кокошчица , а на бедрото му висеше сабя , украсена с лисича опашка .

-А , ето нещо за вас - каза чиновникът зад гишето и ми подаде телеграмата .

С треперещи пръсти разкъсах плика , отворих я и вътре прочетох : " И на теб ще ти бъде добре . Идвай веднага . Кокошчица и Лисан . "

Но аз до ден днешен се крия , защото не знам дали случайно нашия любим Цар няма да ме хареса и ми смъкне три кожи от гърба и си ги закичи някъде .

Такива ми ти работи .

Zzloba

Анонимен10
Виждате ли какво значи единството.

Турците са единни и влизат решително в

политиката. Не плещете, а дайте да се обединим

и да подкрепим Симеон. Пък ако той не оправдае

доверието, ще имаме готова армия и ще го свалим.

Съжалявам, че казвам "армия", но времето е военно

ако не сте го забелязали.

Анонимен11
Ashkolsun efendi, vtasahte zarelubci-Dogan ili Stoyan , bulgarina vse ste e ....e...n.
граф Франгенски12
Браво на Ззлоба!

Анонимен13
Palen Sram.

Dogan triabvashe da se ottegli ot politikata sled kato beshe dokazono che e donosnik.Kakav nov moral v politikata shte olizetvoriava toi?I pri tova vicepremier.

Kraino vreme e tozi narod da se nauci da izritva politici.Pozor za Balgaria.

Анонимен14
ZLOBA, AKO TI SI AVTORA NA TOIA FEILETON - EVALARKA TI STEPENUVAM, BRATO!
Анонимен15
da se nadiavame ,4e pone tezi upravnitsi 6e napravqt nesto za darjavata ni.I da opandizqt pone polovinata ot dosega6noto pravitelstvo....Pone da zaamajat malko o4ite na horata
Burov Sled kato i tova chudo dozivjah, Dogan da mi stava vizepremier, ne moga da se naradvam na kusmeta si,che ne ziveja v Bulgaria.Dogan ot svoja gledna tochka dosta dobre go dava, a nakraja ne drug a bash naroda ste go poeme.Suglasen sum s ilko (#1).

ako Dogan ste ni upravljava, 45 godini ne samo che ne stigat ami sa ni i malko!....Davaite taka moralisti, dai oste 500 godini pod tursko....

A onja kolega njakude predi mene deto beshe pisal, che ako ne se poluchelo sus Simeoncho revoluzia da sme pravili..prijatelu, nie ne sme po revoluziite, ne ni biva i zatui pod tursko tolkoz vreme bjahme i zatui pak ste budem, ako ne se vzemat merki...

Хасан17
Аверчета, трябва да се замислите сериозно за връщане при нас!

Вие не ставате да имате държава, не го ли рабрахте вече това?

Вие не си уважавате институциите, мързеливи сте, злобни сте, все чакате други да ви спасяват - Русия и т.н.т..., избирате си чужденци да ви управляват - "царя ", не обичате демократичното управление, а абсолютиското(искате цар), слушате наша музика - чалга, кючеци, гюбеци и т.н.т...

Въобще, вас ви бива за рая!

Елате при нас и ще сте добре, като всяка една рая!

Burov Hasane, Hasane, ama ti sto si mislish che tolkova vreme se opitvame da vi izbjagame?Mnogo prosto, stoto vie ste zivotni, stoto vie ste bili i ste vinagi vuv srednovekovieto!!!

Vie ste orientalzi, maimuni, vie ne znaete da durzite noza i vilizata na masata, koi gjavol vi dokara vas tuka v Evropata(geografski xe xe) ta ne se sedjahte tam v Orienta.Vie,deto mi se pravite na pravoverni, deto pluskate svinsko i smuchete rakija i vino kato nevideli, vie pravovernite da ni upravljavate nas!?Kude go tursish, efendi ...?

Хасан19
Буров, гяуре, ще ви управляваме и хоро....а кючек де ще играете!

Сами си го направихте малоумници такива!

Вас ви мързи да бачкате като европейци, затова ви излъгахме със Симеончо така лесно, да ни изберете.

Гъз глава затрива - ха-ха-ха-ха-ха.............

Сега ще видите едни безлихвени кредити, едни махнати данъци, хе-хе-хе-хе...

Рая с рая тъпа с ориенталско мислене.....

Където е царя, там е и султана, кво ви ебе вас, малоумници?

ULTRAS BALGARI GOTVETE SE ZA NE6TO 100 PATI PO STRA6NO OT TOVA KOETO STAVA V MAKEDONIA 6TOM VICEPREMIER STAVA TOVA MYSOLMANSKO KY4E DOGAN,KOITO PLA6I S ISLIAMSKI FONDAMENTALIZAM STRANATA I KOETO E O6TE PO-LO6O ISTINA E 4E OT GODINI SE OBY4AVAT I VAORGAVAT GRYPI V 6YMENSKO I SARCETO NA RODOPITE,DALE4 OT POGLEDITE NA VSI4KI NO KOGATO MY DOIDE VREMETO TE SAS SIGYRNOST 6TE IZLIAZAT BADETE SIGYRNI V TOVA I SIGYRNO TRIABVA DA 4AKAME MAKEDONSKIAT SCENARII DA PO4NE I Y NAS,ITOGAVA PYTIOVCI KATO PREZIDENTA STOIANOV VEDNAGA 6TE SI SVALIAT GA6TITE,FPRO4EM TE OTDAVNA SA SVALENI,NOTOVA NE E NAI STRA6NOTO 6TE STANE TAKA 4E MIYSOLMANSKITE KY4ETA,NATO I KFOR 6TE GI IZVEVEGDAT OT YKRITIATA IM NEVREDIMI KATO V MAKEDONIA. ,ZA MAKEDONIA MI E DOSTA MA4NO ZA6TOTO TOVA E PLAT OT PLATTA NA BYLGARIA A NIE PROSTO STOIM I NI6TO NE PRAVIM OT10 GODINI KONFLIKTITE OT BIF6A YGOSLAVIA BAVNO NO SIGYRNO SE PRIBLIJAVAT KAM NAS A NIE KAKVO PRAVIM SLAGAME ZA ZAM PREMIER -TYR4IN "BOG DA PAZI BALGARIA" NO AKO NIE SAMI NE SI POMOGNEM I NE SPREM OVREME TOVA NI6TO NIAMA DA MOGE DA SE NAPRAVI SLED TOVA A MOGEBI E VE4E TVARDE KASNO.KAK E VAZMOGNO PARTIA SPE4ELILA 6% NA IZBORITE DA YPRAVLIAVA BALGARIA SAS 4-5 SVOI MINISTRI,NIMA V TYRCIA SAS 60 MILIONA NASELENIE OT KOETO 15 MILIONA KIYRDI DANEBI DA SA VAV VLASTTA TA TE NE BIXA MOGLI I DA SANYVAT PODOBNO NE6TO,NO NALI BALGARSKATA DEMOKRACIA E PO VELIKA I OT TEZI V EVROPA NALI SME PO PRAVEDNI I OT PAPATA !!! KOLKO LI DNI MIR NI OSTAVAT!?! GOTVETE SE XORA SAMI SI NADROBIXME POPARATA 6TE IA SARBAME SEGA !!! NE VIARVAM DORI I 1% OT XORATA GLASYVALI ZA NDSV DA ISKAT KOALICIA S TYRCITE, NO TOVA E POLOJENIETO. POMNIA DYMITE NA EDNA NEBLAGODARNA TYRSKA SVINIA ZAMINAVAIKI PREZ 89-TA ZA TYRCIA "SEGA SI TRAGVAME S KOLI NO 6TE SE VARNEM S TANKOVE !!! I MAI TAKA 6TE STANE !!!
nashenets21
Turchin da ni upravliava ! Tova ne ni se e sluchvalo ot Osvobojdenieto do dnes! Ne znam kakvo ni ochakva !
Кондьо22
Ние, мангалите, също сме много заслужили, щото българите се подведоха по наща ориенталщина и почнаха масово да слушат маанета, гюбеци, кючеци и освен това се подведоха по нашия мързел, тарикатчийство, простотия и бандитизъм.

Това им скапа държавата и доведе да си изберат управление с ориентало-азиатски нагласи.

Освен това масово гласувахме за царя.

И нас требва да ни включите във властта!

Анонимен23
KOBY CROWN GOES DOWN (FREE AFTER FRANK ZAPPA)

Hey, there, people, I'm KOBY CROWN,

They say I'm the cutest boy in town,

My car is fast, my teeth is shiney,

I tell all the girls they can kiss my heinie,

here I am at a famous school,

I'm dressin' sharp and I'm actin' cool,

I've got a cheerleader here wants to help with my paper,

Let her do all the work, and maybe later I rape her...

Oh, God, I am the Bulgarian dream,

I do not think I'm too extreme,

And I'm a handsome sonofabitch,

I'm gonna get a good job 'n' be real rich...

Womens' Liberation,

Gained creepin' all across the nation,

I tell you people I was not ready,

when I fucked this dyke by the name of MEDY,

She made a little speech then,

Aw, she tried to make me say ' when',

She had my balls in a vice but she left the dick,

I guess it's still hooked on, but now it shoots too quick.

Oh, God I am the Bulgarian dream,

But now I smell like vaseline,

And I'm a miserable sonofabitch,

Am I a boy or a lady...I don't know which...?

So I went out 'n'bought me a leisure suit,

I jingle my change but I'm still kinda cute,

Got a job doin' political promo,

And none of the jocks can even tell I'm a homo,

Eventually me and a friend,

Sorta of drifted along into S&M,

I can take about an hour on the tower of power,

'Long as I gets a little golden shower...

Oh, God I am the Bulgarian dream,

With a spindle up my but till it makes me scream,

an' I'll do anything to get ahead,

I lay awake nights sayin'

"Thank you MED'!"

Oh, God, oh, God, I'm so fantastic,

Thanks to MEDDY I am a sexual spastic,

And my name is KOBY CROWN,

Watch me now, I'm goin' down,

And my name is KOBY CROWN,

Watch me now, I'm Goin down...

And my name is KOBY KROWN,

Watch me now, I'm goin' down...

BOOOM!...

(The Shooter):"Ha-ha, I know you'd be surpised..."

Анонимен24
XASANN XYI SPLESKAN I SREZAN 6E YPRAVLIAVA6 NA MAIKASI TYRSKATA SVINIA PYTKATA, SNETARPENIE 4AKAM DA VI PO4NEM I NIKOI NEMA DA VI SPASI VINAGI STE BILI NEKADARNII 6TOM ZA 500G. NE STE NAPRAVILI NI6TO IA SI VIJ MIZERNATA TYRCIA KOIATO V 75% OT TERITORIATA SI NE E ELEKTRIFICIRALA 6E VLEZE V EVROPO PREZ RIAZANITE VI PATKI DRYG PAT .LAPNI SI IZRIAZANIA XYI I PO4VAI DA SVIRI6 DYXA4 !!!
Анонимен25
XASAN TYR4ETO OT STROITELNI VOISKI E PONE ZA STROITELI STAVATE TA VAPROSA MI E KOLKO SVIRKI SI NAPRAVIL I NA KOLKO ZA DA TI VARNAT POMIARSKOTO IME TA DORI VA POMACI ILI POMIARI I V TYRCIA VI MRAZIAT MANAF SPLESKAN MOJE6 SAMO SVIRKI DA PRAVI6 !!!
Noviat Berov ide26
Fenovete na Simeon sega se durzhat kato nasrano dete pred maika si i veche pochnaha da luzhat, che sa glasuvali za Gergiovden, ha-ha. I te bavno razbiat kakvi laina kato kozunaci shte izkendza tehniat idol, zaedno s chengeto Dogan i Don Ceci mutrata za podkreplenie.
ULTRAS EI POMIO XASAN NE TI VIDIAX LAINIANOTO MNENIE PO RANO,NE ZNAEXX 4E MIZERNICI KATO VAS IMAT INTERNET EDIN TAKAV XYI KATO TEBE GO OSAKATIXME DOJIVOT V KAZARMATA NIAMAM TARPENIE TIA DNI S KOLEGITE DA PRE4YKAME NIAKOE MIYSOLMANSKO KY4E A TI IAJ SVINSKO POKAJI SE DA TE SMA4KAME NO NEMA ZNA4ENIE NEKOI DRYG REZAN BOKLYK 6E GO OTNESE DOVE4ERA !!!
railman 21,00

Виждате ли колко е лесен за манипулация българина. Това е само пробен камък. Една нищо и накаква статия и във форума стана напрегнато. А представете си какво би станало с някои провокиран истински инцидент? Не ми се мисли за това. Бъдете разумни. Не това е нашия път. Янките няма да ни простят /в смисъл, че няма да оставят България мирна/. Ако сте гледали шоуто на Слави /въпреки, че аз не го харесвам/ с гост Игор Джамбазов /шоумен/ от Македония ще разберете за какво става въпрос. Той с думи прости обясни проблема и кой стои в дъното на всичко това, което става в Македония. Браво на смелостта му.

Pamela Tozi t.nar. ZLOBA da beshe imal doblestta da kazhe, che pochti citira razkaz ot Slawomir Mrozek. Dali e chuval neshto za avtorski prava, kakto i za prevodacheski takiva?

Nivoto na diskusia tuk e pozorno nisko. Pylen e Sky forum s prostotii i gluposti. Bez men.

railman До Pamela.

Днес форумът е цвете. Няма сериозна закачка. Няма и ги някои дрисльовци /Анонимните им никове са такива/. Верно е , че има много простотии, но това е положението. Всичко е доброволно. Виждам, че давате първо регистрирано мнение. Постойте и почетете повечко във форума. Понякога има и много рационални неща.

Анонимен31
Тоя "шоумен" Игор Джамбазов бачка за телевизии, сръбска собственост в Македония, зад които стоят пари на Милошевич и руската мафия(вкл. КГБ). Не видяхте ли, че беше просръбски и антинатовски настроен и се отнасяше към Б-я с подигравка и пренебрежение....

А главния сценарист на Слави е от Симеоново.

Нещата са от ясни, по-ясни............

Анонимен32
Draga Pamela, a vie kakvo ochakvate? Kato niama opredeleni ogranichenia napr. po otnoshenie na ezik, ton, i t.n., vseki mozhe da si pishe kakvoto iska...

A kolko mu triabva na bulgarina da si otreagira niakude agresivnite naglasi (osven v kvartalnata kruchma).

Makar che dnes naprimer tazi parafraza na "Bobby Brown" na Zappa mi haresa.

railman До Ано 31.

Може и да си прав. Аз лично нямам информация за това, което пишеш. Но в крайна сметка американците бъзикат телевизора. Съгласен ли си с това? Може и да кръстосват шпаги с руснаците на този терен - Македония? За ясно - може би. Времето ще покаже.

Анонимен34
До железничаря:

Какво значи това: "американците бъзикат телевизора"?

railman До Ано 34.

Означава, че те провокират напрежението в района.

граф Франгенски36
Няма преки доказателства, че те провокират напрежението в района.

Според мене може и да са замесени, ама може и да не са. Със сигурност цялата гадост започна с Милошевич и неговите идиотски войни. Със сигурност са замесение и мафиите на албанците, които имат изгода района да не е стабилен, за да им вървят наркодалаверите.

А вероятността да са замесени американците е едно към едно с тая, да са замесени руснаците. В края на краищата и русия+руската мафия искат един нестабилен и антизападен район тука...........

railman Графе!

С чии автобуси и под чие наблюдение се изтеглиха албанците /"бунтовници"/ от Арачиново? Естествено е и руснаците да имат интереси в региона. Аз изказвам мои предположения, а те не са само мои, имайки предвид тяхната политика.

граф Франгенски Доколкото знам, с автобуси на НАТО, ама това не значи, че НАТО подкрепя бойните им действия някакъв начин. Нали се очаква до края на месеца контингент на НАТО да пристигне в Македония и да започне разоръжаването на албанците...

Нещата са много по-сложни, отколкото изглеждат, а Игор Джамбазов се държа просто гадно, излъга за много неща, освен това беше определено просръбски настроен, което е меко казано странно за един македонец..........

railman Графе ОК.

С автобуси на НАТО, но медиите писаха, че не са били разоръжени. Защо? Според тебе какви са хора, които с оръжие в ръка се съпротивляват на властите в една суверенна европейска държава?

граф Франгенски Не знам какво са писали медиите, нито вярвам кой знае колко на повечето медии. То ако вярваш на нашите медии, ще излезе, че мрем от глад и от луда крава по улиците и то ако имаме късмет предварително да не ни застреля някой полицай, освен това ще излезе, че депутатите от ОДС си купуват всеки ден от Илиенци по два мерцедеса и един джип, че Костов е купил 98% от България чрез "кръга Олимп", че тук е "невиждана" корупция и престъпност, въпреки, че класациите ни слагат наравно със страни като Словакия, че България убива деца и т.н.т...

Та не знам какво казват медиите, ама знам, че в това, което става в Македония са замесени много интереси, включително и на САЩ, западна Европа, Русия, наркотрафиканти и бандити от всякакъв сорт. Така, че не може да се разсъждава еднозначно, нито да вярваме на всичко от медиите, щото зад тях стоят различни от тия интереси.

Също така знам, че е в наш интерес маскимално бързо да влезем в НАТО и ЕС. Само така ще можем да си гарантираме сигурността и благоденствието....

Nataliya
Анонимен42
Do NDSV:

Ako deistvitelno ste reshili da pravite Valentin Dobrev ministar na vanshnite raboti, nakaraite go parvo da vi otgovori na slednite vaprosi:

- bil li e bashta mu shifrovach na Darzhavna sigurnost vav Varna?

- kak Valentin e otishal da uchi v MGIMO v Moskva i to spetsialnost "Mezdunarodno pravo"?

- kakvo napravi V.Dobrev kato /posledovatelno/ zamestnik-ministar na vanshnite raboti, savetnik na prezidenta i parvi zamestnik-ministar na vanshnite raboti?

- zashto V.Dobrev veche 10 godini neprekasnato se opitva da lishi Balgaria ot suverenna vrazka?

- kato postoyanen predstavitel na Balgaria v OON v Geneva prez 1991 g., tochno po vreme na voinata v Persiiskiya zaliv na USA i koalitsiya sreshtu Iraq, pravil li e V.Dobrev predlozhenie Balgaria taino da dostavi orazhie na Iraq, koito po tova vreme e pod embargo na OON?

- kakvi sa otnosheniyata na V.Dobrev s ruskite firmi, koito sa sobstvenitsi na patentite za orazhieto, koeto se proizvezhda v Balgaria?

- kakvi sa vrazkite na V.Dobrev s "Roseksimbank"?

- kakvo znae V.Dobrev za ES?

- zashto v London smyatat, che V.Dobrev e palen proval kato poslanik?

Ako V.Dobrev ne vi dade zadovolitelni otgovori na tezi vaprosi, vie si zadaite vaprosa, s takav li ministar na vanshnite raboti Balgaria shte bade prieta ot NATO i ES?

Nataliya Zasto ni karate da se otkazvame ot Balgaria.

Jiveia v chujbina i vsichko balgarsko mi lipsva,no se otkazvam ot vsichko,

veche ne sam balgarka!

Zasto se sluchva vsichko,tolkova li sa prosti horata,

Zloba-evala

граф Франгенски Наталия, ако това те успокоява, всичките ми приятели вече заминаха(а смея да твърдя, че те са свестни и интелигентни хора). В момента и аз си подготвям заминаването.

След последните избори просто се убедих, че няма никакъв смисъл да се остава...

Простотията и идиотизма постепенно завладяват всичко.

Това е положението..................

Анонимен45
Ne e stra6no 4e tur4in ste bade minister,no 4ovek,koito e donosni4il i predaval i balgari i turzi,vize-premier ili minister,tova e paradoxalna arogantnost.No, sanarodnizi,nisto ne ni izviniava,tova be6e na6iat izbor i misilia,4e izbrannizite sa ogledalen obraz na na6ia nazionalen moral i dostoinstvo.
REDSTAR Прочетете какво ви написах преди изборите! Не желая да гласувам, за да не ме е яд впоследствие, че ще ме управлява Меди Доганов, Кемал Еюп ,Соломон Паси и прочие измет! Но те не са лоши хора -службите са отново на власт. Та дойде НОВОТО-СТАРО време! Честито на всички гласували- ашколсун! И не забравяйте за позата която тряба да за... А между другото във Варна са започнали да раздават обещаните/ 5000/ лева, ама само на гласувалите за НДС2 !
Murat47
Haide stiga be v koia banka gi razdavat? A v Sevlievo koga zapochvat ?
nashenets48
Anonimen 45, veche 12 godini vse ne sluchvame na izbor.Kakvi li ne se smeniha i ne si otidoha no Ahmed Dogan vse si sedi v parlamenta i opava zadkulisno kontsite.I sega pak negoviat glas shte e reshavasht za novoto mnozinstvo za koeto i bez tui ne e jasno nakade shte tragne, kavo moje , i kakvo shte napravi.Jasno e samo, che i ot liavo i ot diasno shte ima opositsia i fakticheski NDSB e palen zalojnik na DPS. Ot druga strana usilvaneto i ukrepvaneto na turskiat politiko-etnicheski aksent v Bulgaria, osobeno v nastoiashtata blizka mejdunarodna obstanovka e kraino obespokoitelno.
Kebabcheto Skupi bratja bulgari,

Iskam samo da vi kaga,che tzjala North America /a predpolagam ne samo tja/ ni se smee kakvi idioti sme. Kak mogahme da sme tolkova tupi da izbereme Simeoncho !

I da vjarvame, che njakoi shte ni opravi ako shte i da mu e po-rjazan ot toja na Docan.

A ako dademe na tozi idiot 800 dni bydete sigurni, che shte poiska oshte 800, zashtoto njama obshtestven dogovor, v koito ednata strana da kazva "vervaite mi" i s tova da se izcherpva vsichko konkretno, a drugata da "verva" i taka da se opravi.

Vervaite mi sestri az moga da opravja 800 ot vas za po-malko ot 800 dni !

Dobri Kojuharov Още при преди три месеца при първата заявка на Саксофонски за властта стана ясна, че предстои турско-еврейско правителство в България. Казах ви, че Саксофонски е тясно свързан с еврейската масонска ложа "Бнай брит", всичко останало е следствие. Днес виждате първите му реални стъпки и те не оставят много съмнения относно намеренията на тези, които стоят зад него. Соломон Паси вече поема особено важната и престижна парламентарна Комисия по външните работи и отбраната, значи Валентин Добрев ще поеме външните работи, а Нансен Бехар може да стане министър на отбраната. За шеф на МВР се готви човекът на Доган и Желю пълният глупак Данов.

№ 42, на въпросите ти за посланик Добрев има един отговор - той също е евреин. Това е положението, млади приятели, турско-еврейско правителство под патронажа на жидомасонския представител у нас Симеон Втори.

Хасане, жидомасонската политика на Американската Иудея не предполага запазването на на национални държави никъде по света. Набий си го в главата преди да злорадстваш. И Турция ще разбият на части, ако се наложи, ще я бомбардират и пак ще спретнат независим Кюрдистан като клин срещу съседните държави.

На всички ви препоръчвам да прочетете Талмуда, там всичко за намеренията на юдеите срещу човечеството е написано. Те да царуват, а другите да са добитък. С това става и ляга всяка подла юдейска душичка.

Анонимен51
Do Burov,Ultras i Hasan

Gospoda,purvo iskam da vi kaja che hora kato vas s tezi misli i izevlenia s vseki izminat den vodiat Bulgaria do polojenieto na etnicheski zblusutci i vutreshna voyna.Budete sigurni che pri edna takava situacia v Bulgaria v nikakuv sluchay niama da ima pechelivshti.Posledicite shte budat fatalni za vsichki grajdani na Bulgaria,bili te bulgari,turci ili romi i t.n. . Polojenieto v Yugoslavia pokaza che omrazata i stulknoveniata mejdu etnicheskite grupi vodi do razdelenie na stranata.Edno takova polojenie niama da donese polza nito na bulgarite nito na etnicheskite malcinstva v Bulgaria.

Gospoda Burov i Ultras vijdam che vi drazni veroyatnoto vlizane na DPS v pravitelstvoto zashtoto ste vrajdebno nastroen kum turskoto a moje bi i kum drugite malcinstva v Bulgaria.Ne zabraviayte che vsichki turci s bulgarsko minalo bili te v Bulgaria ili Turcia obichat Bulgaria ne pomalko ot vas.Obichat ya takava kakvato si e,edinna a ne razdelena.Taka che ne se pritesnyavayte ot tova che veroyatno vicepremierut ili niakoy ot ministrite shte e ot malcinstvata,vajnoto e da raboti suvestno i dostoyno za Bulgaria.

Do kolkoto za Turcia,nedostatuchno ste zapoznati s ikonomikata i socialnia standart tuk.

Gospodin Hasan shto se otnasya do vas,ne znam kude ste roden i kade ste rasli no vie naistina ne zaslujavate da jiveete v Bulgaria.Kazvate za bulgarskiya narod murzeliv i se poturchvali kato slushali chalga i kiuchetci....izvinete no vie naistina ne ste dobre.

V Turcia jiveyat stotici hilyadi izselnici ot Bulgaria,vsichki mestni ni hvaliat za rabotlivosta i kulturata.Kude mislish che sme pridobili tezi kachestva ? V Bulgaria.

Taka che ne se mrazete i ne vrajduvayte,vsichki obichame Bulgaria.

Bog da pazi mira v Bulgaria.

nashenets52
Anonimen 51, musulmanite v Kosovo sachto si obichaha rodinata ne po-malko ot turtsite v Bulgaria, ama vij kakvo stana.
Анонимен53
do kebapcheto:

sestrite s KEBAPCHETO li shte gi opravish ili edin rjazan shte svarshi po dobra rabota.???

Marx++ Dragi forumtsi, ostavete predskazaniyata,

V povecheto slucdhai te nyama da se sbudnat.

Dokolkoto razbrah ot poslaniyata na Simeon edna ot osnovnite mu zadachi e da bade preodolyano razdelenieto v Bulgaria. Bulgarskite grajdani da ne se delyat na SINI i CHERVENI, na BULGARI i TURZI, na CHENGETA i DEMOKRATI na NASHI i DRUGI. Ako v tova uspee tova shte e naj-golemiyat uspeh v politikata ot poslednite 10 godini.

Za sajalenie vav foruma otnovo zaruva duha na tova razdelenie.

Istinskata demokratsia e kogato ne gledash kakav e choveka (sin, cherven, turchin, bulgarin), a kakvo moje.

Анонимен55
Do 52.

Serbia nikoga ne e bila rodina za albancite- za vseki albanac Kosovo e bilo okupirano ot serbite- v minaloto stolica na albancite sa bili Prishtina i Prizeren.

Problemat s turcite v Bulgaria njema nishto obshto s problema: albancite i Kosovo.

Albancite jivejat na istoricheski svoja teritorija, dokato turcite ne mogat da imat nikakvi teroterialni pretencii v Bg, daje naprotiv.

Kosovo je albansko istoricheska zemija, serbite su doshli od siberia.

Анонимен56
Do Vsichki

Molia Vi da mi kajite kak moga da procheta Prodaljenieto

(Продължава на 3-а стр.) - jelaia da go procheta

Blagodaria Vi

Анонимен57
Ei tova puk ako ne e rezil ! tur4in ste mi stava vize-premier.Tezi mrasnizi deto 5 veka

sa ni klali sega ne stiga 4e i novini na tupija im ezik ima ,ami i v parlamenta ste gi slagame.

Kebabcheto

Blagodarja na drugarja MARX , che ni osvetli za oshte edna "briljantna" ideja na Simeoncho - da preodolee razlikata megdu "sini" i "cherveni", "bulgari" i "drugi" i t.n.

kato gi OBEDINI. Tova e nai-idiotskijat populizum, koito njakude se e govorel. Znachi prosto obedinjavame SDS s BSP i tzjalata ostanala izmet, Levski sus ZSKA i Litex i vsichki v edin glas vikame "We are the cnampions". Edin otbor edin champion - genialno. Za Boga bratja bulgari, ne kupuvaite takiva gluposti !

TZARJAT E GOL !

Дидо59
Много криви сметки са си направили и Доган, и Симеон, пък за онова кюфте Румен Данов изобщо да не говорим. Но щом много искат да видят как ще бъдат свалени още тази зима, нека! Жалко за Симеончо.

Доган фалшифицира изборите и остави цели райони без български представител. Той тепърва има да дава обяснение за заплахите с Косовоски вариант и "Босна". Единственото, на което се базират тези "номинации" е страхът от турска или НАТО-вска агресия. така Българите не могат да бъдат управлявани и курветината Доган тепърва ще има да осъзнава това.

Предстои ни още един купон със запалени автомобилни гуми по кръстовищата. Гответе се!

Анонимен60
Do Anonimen 56

Prodyljenieto moje da prochete, kato na pyrva stranitza na SEGA nai-gore vdiasno izberete linka pod imeto BULGARIA - България. Tam ima i drugi statii osven tazi. Pozdravi.

Анонимен61
Do Ano. 56

Link България - gore vliavo - izvinete.

Doctora Каквото и да си приказваме, каквито и идеи да изповядваме, наличието на малцинства, най-голямото от които е турското са неоспорими.Идеята е тези малцинства да бъдат интегрирани в българската общност, а не противопоставени.До сега и сини и червени не направиха това.Не го направи и Доган, с едничката цел да бъде винаги при удобен момент "балансьор".Интегрирането в рамките на Конституцията и закона ще се извърши основно чрез създаването на работни места, поминък и средства за препитание на тези хора.

Американците залагат на кантонално устройство на Балканите, създадено на базата на някакви измислени от тях "етнически принципи".Нещо като резерватите на техните индиански племена.Тази идея е не само идиотска, но заплашва границите на държавите и би довела до 100 годишни балкански войни.

Пред първата и втората теза, неминуемо в наш интерес е интегритета и запазване териториалната цялост на България.

Анонимен63
Do predi edna sedmica vsichki ot Forum pishehte sreshtu Kostov i v podkrepa na carja - sega dolavjam strahoten obrat v nastroenijata: Kakvo stava ? A, sega da vidim kakvo shte napravi vashija Simeon i negovoto vice - g-n Dogan.......A moje bi si zaslujavame sydbata, sled kato poveche se interesuvahme ot politicite i situacijata v Kosovo i Makedonija..i v unesa zabravihme za nashite bivshi kandidat i veche nastojashti politici.
Анонимен64
ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ НЕЩО ПО-КОНКРЕТНО ЗА КЛЮЧОВИТЕ БЪДЕЩИ МИНИСТРИ НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И ВОЕННИТЕ?Р.ДАНОВ НАПРИМЕР НЕ МИ ГОВОРИ НИЩО.
Анонимен65
WWW.CONVERT.ORG - i taka, bratia bulgari.....hodooom marsh!
Анонимен66
do doktora

spored teb zasto sa im na amerikantsite edni nestabilni balkani?nima iska6 da kaje6 ,4e te tolerirat t. nar. misuilmanski poias,koito e na pat da obram4i tselia balkanski poluostrov?!?

Анонимен67
Na amerikancite im triabvat voini, za da imat na koi da prodavat oruzhia...
Mislest68
КЕБАПЧЕ,да не си правено от заразено месо с"луда крава"?Проявяваш подобни симптоми?

Маркс,заслужаваш още един + за доброто си мнение.

Ано 51,прав си в оценката за качествата и характера на българските турци.Имах възможност да уча с такива хора в Института,продължавам да виждам такива свои познати и мнението ми е,че те живеят добре с нас,българите.Тези хора са сплотена общност,трудолюбиви са,ако им се даде възможност,ценят образованието.Сигурно знаеш,че в смесените райони българи и турци са добри съседи,а проблемите са само в главите на политиците...Преди години ходих на екскурзия в Истанбул/беше след второто голямо преселение/. На малка уличка/ близо до Капалъ чарши/ ме поканиха на български език да направя изгодна покупка.Качвайки се по витата дървена стълба към втория етаж на малка и схлупена къщурка,чух някой да пее българска песен.Какво беше изумлението ми,когато при влизането си в магазинчето,видях млада продавачка да приглася на песен на оркестър"Кристали" ,която се носеше от стария касетофон и първите думи,които ясно долових,бяха "МАЙКО,БЪЛГАРИЙО" ! Хората в магазинчето не знаеха,че ще дойде български клиент/по улицата имаше руснаци,румънци,поляци .../,така че не беше сценка за развързване на "кесията".Това беше проява на тяхната НОСТАЛГИЯ ! Тези преселници изоставят в България близки роднини и приятели,работа,дом, и по неволя започват живота си от нула ...

Doctora Ано 66,

По принцип основната идея за създаването на Европейският съюз е формално противопоставяне и конкуренция на Щатите. Идеите на глобализма идват от Америка и естетствено най -силна реакция има в страните на Западна и Централна Европа.След разпадането на Изтачния блок и СССР, реално Щатите са без конкуренция ( и спирачки) .Излишно е да дискутираме, колко важен за Европа регион са Балканите.Излишно е също да дискутираме, че страните (партньори, сателити) от двете страни на този европейски съюз - Великобритания и Турция, единствено с помощта на Щатите, продължават да демонстрират имперски амбиции.

Burov Purvo do devoikata Nataliya!

Natalche, pilenze, ti na kolko si godini be, mila?Ste se otkavash ot Bulgaria,a?Ama ti si tipichen primer za desorientiranata bulgarska paplach kojato pulni Germania s vseki izminal den!Da, az sum bulgarin,ama tva ne mi prechi da zajavjavam che ima bulgaska paplach tuka, tja e chast ot obsatata paplach:turska, ziganska, albanska.Ima i mnogo nemska paplach.T.e. ima si paplach , ima si i hora deto misljat trezvo.Az ne se broja kum tazi paplach stoto ne mislja kato neja, ne deistvam kato neja, ne se mislja za nesto poveche ot horata okolo mene, ne smajtam che nemskata durzava mi e dluzna nesto, ne hvurljam bokluzi po ulizite.Tova sa obsto vzeto nestata, osven dezorientiranostta, koito otlichavat paplachta na fona na ostanaloto.Az moze da hodja i da ziveja kudeto i da e po sveta, ama mene v Bulgaria ste me pogrebat, pone tolkova chuvstvo na patriotizum mi e ostanalo.

Vsichki koito si misljat, chemezdu bulgari i turzi moze da se postigne njakoga pulna integrazia,da hodjat da se grumnat, tova ne go e imalo, njama i da go ima.Vse edno da kazesh na evrein, che nemzite sa naj-dobrite mu prijateli...Vse pak durza da otbeleza che vsichki tuka, vkluchitelno i az, govorim za neroden Petko.Az vse oste se nadjavam Dogan da ne stane premier, ako stane......losho....

Na gospodina, koito se opitvashe da pomiri mene i Hasan, na blenuvastia za harmonia mezdu rasite i nazite,purvo ste kaza che vuobste ne se opitvam da podklazdam etnicheski konflikti, i vtoro - ti opredeleno si za raja(udarenieto e na purvoto "a")tolkova dobrota se e nasubrala v tebe,che napravo zemi si izberi edno durvo i se obesi, az na tvoe mjasto njamashe da imam turpenie da vidja sveti Petur!

"Na bulgarina mu dai da si cheshe ezika i mudete"

Burov

Motun Prav si Doktore.Do Ano 66.Ano 66 ot blizo 11 god,ako ne i po rano USA raboti po razedinenieto na Evropa,Na tiah im e nugna kantonalna Evropa.Za celta v Turcia se nalivat milioni dolari i tia im e nai vagniat sauznik v Evropa.Kade sme nie v tazi shema? Na Balkanite te razbiha Ugoslavia sashtoto im precheshe sas nacionalizma i silnata si armia.Sazdadena leshe musulmansko harvatska Bosna,predimno musulmanska.Ako pomnite golemite pari za ugoslavskite voini didoha otnachalo ot USA,posle se vkluchiha arabite no pak s protekciata na zadokeanskite kopeleta.Sled Bosna doide Kosovo.Ako pomnite albanskite dobrovolci gi tovareha na korabi ot USA .Sled Kosovo doide Makedonia.Posle kolkoto i da piskat garcite shte doide severna Garcia i BELOMORSKA tRAKIA KADETO IMA 200 HIL. TURCI.pRI NAS NIAMA DA IMA PROBLEMI.Kardgali e tursko,celite Iztochni Rodopi sa Turski.Po tozi nachin osta Turcia,ADRIATICHESKOTO kraibregie prez celia Balkanski p-ostrov shte e izpalnenaOt nas shte se iska da otvorim granicite si v otgovor na turskia bezvizov regim i nai veroiatno tova shte e veche gotov zakonoproeky na novoto vreme.Sled tazi os USA shte razpadne Rumania./tova e izkustveno obrazovanie v Evropa -spravki Heminguei reportagite mu za Parvata svetovna voina/Razpadaneto na Rumania shte e hod koito shte angajiraEvropa i Rusia i shte ovalchi ungarci,sarbi,rumanci.Vsichko tova se pravi s ogled globalnite interesi na 1000 letniaPax USA.Pri nas neshtata sa mnogo prosti.Nie si pusnahme trurcite v parlamenta nezavisimo che v konstituciata e zpisano che e zabraneno sazdavane na etnicheska partia.Zabelegete che po parvia sviasten zakonoproekt za BG carkvata nai silno naddadoha voi turcite Ako vsichko goreposocheno se osashtestvi Obedinena Evropa niama da ia bade a USA kopeletata veroiatno shte vladeteli na zelia sviat mnogo godini.Ne zabraviaite sashto che v Germania,Francia,Belgia Skandinavia pravovernite sa obedineni i se protivopostaviat na vseki opit za promiana na statuta i svobodite im tova e mina koiato shte izbuhne v momenta kogato na USA im stane udobno da izbuhne.Tova koeto Suleiman Veliki ne uspia pred Viena go praviat evropeiskite burgeri s pomoshta na amerikanskite kopeleta ine bez nashato balkansko skudoumieTa celta e razmirni Balkani,slaba i neorganizirana Evropa -PAX Amerikana.A Kasan spored men ne e Hasan ami si e chist Ivan ili Dgon koito provokira za da se vidi kakva shte e reakciata ni.:egdu drugoto Forumat spored men e vid lakmus chrez koito se proveriava reakciata na BG gitelia .Temite hich ne sa SLUCHAINI.V obshtia kup vinagi ima niakoia strategicheska.Tova sie chista proba psiho,socio,politiko eksperiment taka che ne im se vrazvaite.
Motun Grafe,amerikancite sa.Miloshevic samo vazsedna nacionalizma na sarbiteA nie sega i za raia ne stavame
Motun Natalke,ne se otkazvai ot BG,nie sme vechni,sashtestvuvame kato dargaca ot blizo 3000 godini.Ostanali sme poslednata dargava sazdadena v Evropa predi vsichki koito v momenta sashtestvuvat.Tova evropeicite i Rusia ne mogat da ni prostiat.Nie sme uchastvuvali v sazdavaneto na Evropa sle drevnia Rim.Dali sme dargavnostta na Rusia i cialata Iztochna i Sredna Evropa.Dali sme kulturata i civilizaciata na goliama chast ot Kitai/po-le,bo-le/,India/Kardamidite,Balh,,srednaAzia/Balhara-Baktria/,Belgia/bolgite/Italia/Alceko,bulgarinite/Irlandia i Shotlandia/Bren i Bolg/Rusia/Kii,Shambat,/Hiliadoletniat ni kalendar,Zaharii Ritor-"i kadeto stapeha blgarite vsichki plemena i narodi im se podchiniavaha ,zashtoto biaha madri,voini i pri tiah niamashe robi.A ludete plashtaha dan po edno iaice,ili edna koga ot zlatka